تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۷:۲۹
کد مطلب : 34753

تبلیغ رابطه دوستی ایران و اسرائیل در کاباره‌های برزیل!+عکس

شبکه‌های همچون العربیه با انتشار گزارش‌هایی سعی دارند وجهه ایران را بعنوان پرچمدار مقابه با صهیونیسم در منطقه خدشه دارد کند .

 مشروعیت بخشی به رژیم صهیونیستی بعنوان یک کشور مستقل در رسانه های غربی از جمله مواردی است که به بهانه پذیرش این مشروعیت از سوی ایرانیان به شدت دنبال می‌شود.

جدای از دوران قبل از انقلاب که رابطه عمیقی بین پهلوی و اسرائیل برقرار بود، وظیفه نمایش رابطه و دوستی بین ایرانیان و رژیم صهیونیستی را پس از انقلاب نیز طیف‌های سلطنت طلب بر عهده گرفتند.

در آخرین مورد از این تلاش‌ها شبکه ۲ رژیم صهیونیستی با حضور در برزیل که هم اکنون بازی‌های جام جهانی فوتبال در آن برگزار می‌شود بهترین محل را برای دریافت گزارش در خصوص ایران و اسرائیل کاباره‌های شهرهای برزیل انتخاب کرد و با افرادی که بعلت مستی حالت عادی ندارند و تنها لباس ایران را به تن دارند مصاحبه می کند.

نکته جالب این است که این افراد به زبان عبری سخن می‌گویند و برخی از آنها تنها به واژه(Israeel is good) اکتفا می کنند و بجای مصاحبه مجری را در آغوش خودشان می‌گیرند.

 تبلیغ رابطه دوستی ایران و اسرائیل در کاباره‌های برزیل!+تصویر

تبلیغ رابطه دوستی ایران و اسرائیل در کاباره‌های برزیل!+تصویر

نکته جالب توجه دیگر این است که شبکه های همچون العربیه با انتشار چنین گزارش هایی سعی دارد وجهه ایران را بعنوان پرچمدار مقابه با صهیونیسم در منطقه خدشه دارد کند  و ملت های منطقه را از جمهوری اسلامی ناامید نمایند.

البته نحوه گرفتن چنین گزارش هایی آن هم در کاباره های برزیل و افراد مست بعید به نظر می رسد راهی برای این منظور در جهت اهداف رسانه های ضد ایرانی بردارد.

چنین گزارش هایی در حالی منتشر می شود که العربیه و رسانه های وابتسه به آل سعود جنایات شکل گرفته در عراق و سوریه را که مزدوران وهابی در این کشورها ایجاد کردند را بشدت سانسور می کنند.

منبع: دیده بان