تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۹:۵۵
کد مطلب : 49533

تجارت میلیاردی سود اگران با الاغ‌ های میلیونی+عکس

سوداگران مرگ در اقدامی مبتکرانه در غذای حیوان های حمل قاچاق، مواد مخدری را اضافه می کنند که به مانند دوپینگ در بدن حیوان عمل کرده و در مدت ۴۵ تا۴۰روز در اثر این سوء استفاده حیوان خود به خود تلف می شود.

چندی پیش گزارشی در مورد الاغ های میلیونی در سایت شستون منتشر شد. در این گزارش آمده است که سوداگران سوخت در مناطق جالق، بم پشت و کله گان شهرستان سراوان با استفاده از قاطر و الاغ اقدام به حمل سوخت و قاچاق به آن سوی مرزها می نمایند به این شیوه که قاچاقچیان با معتاد نمودن این حیوان در خانه های معینی در آن سوی مرز، به حیوان مواد می خورانند و پس از آنکه آن را معتاد کردند حیوان مکانی که مواد مصرف کرده را به حافظه می سپارد و هنگامی که بدن او به مواد احتیاج داشت و قاچاقچیان بخواهند محموله ای را ارسال کنند حیوان را رها می کنند و الاغ راهی آن مکان می شود.

این حیوان با ارزش در بازارهای سراوان، به قیمت های گزاف ۱۲ تا ۱۸ میلیون تومان فروخته می شود.

سوداگران مرگ در اقدامی مبتکرانه در غذای حیوان های حمل قاچاق، مواد مخدری را اضافه می کنند که به مانند دوپینگ در بدن حیوان عمل می کند و این حیوانات به مدت ۴۵ تا۴۰ روز با انرژی کاذب ، مسافت های طولانی را بدون خستگی می پیماید اما متاسفانه در اثر این سوء استفاده بعد از مدتی خود به خود حیوان می میرد و تلف می شود که همان منطقه رها شده و آنقدر می ماند که لاشه اش از بین برود.

اما اجساد این حیوانات به علت جمع آوری نشدن باعث هجوم بسیاری از حشراتی شده است که ناقل انواع بیماری به مردم آن منطقه خواهند شد و از لحاض بهداشتی وضعیت نامناسبی را بوجود آورده است.

سراوان شستون الاغ این وضعیت بیشتر در منطقه فهره و کلگان از توابع جالق سراوان به وضوح دیده می شود.