تاریخ انتشار خبر: ۸ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۲۱:۰۲:۳۷
کد مطلب : 16909

تجمع اعتراض آمیز دانشجویی همزمان با سفر اشراقی به آبادان

دانشجویان دانشگاه آزاد آبادان همزمان با ورود اشراقی به این شهرستان و واحد دانشگاهی ، در تجمعی اعتراض خود را به اظهارات اخیر وی نشان دادند.

logo-kعصر آبادان-حجت الاسلام مرتضی اشراقی نوه حضرت امام(ره)طی دو روز گذشته به استان خوزستان سفر کرده و از دانشگاه های آزاد واحد اهواز،امیدیه،ماهشهر وآبادان بازدید کرده است.

گفته می شود اشراقی در این بازدیدها اظهاراتی در خصوص برخی تشکل های ارزشی در دانشگاه آزاد داشته است که موجب شده همزمان با سفر اشراقی به آبادان که به منظور بازدید از دانشگاه آزاد این شهرستان صورت گرفت جمعی از دانشجویان ، تجمع اعتراض آمیزی برپا کنند.

دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی که شعارهای همچون “اسلام آمریکایی نمی خواهیم ” بر روی آنها نوشته شده بود نسبت به  سخنان اخیر اشراقی واکنش نشان دادند.

معترضین همچنین در اظهارات خود خواستار برخورد با وی به دلیل توهین به نهادهای انقلابی دانشگاه شدند.

اشراقی نوه ی دختری حضرت امام (ره) است که به تازگی  به مسئولیت نظارت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد. او برای بازدید از دانشگاه های آزاد استان به خوزستان سفر کرده است.

گفتنی است پیش از این خواهرش نعیمه اشراقی در صفحه فیسبوک خود با نقل خاطراتی موهن ٰ‌نسبت به شخصیت حضرت امام(ره) جسارت کرده بود. اگرچه پس از واکنش مردم نسبت به این موضوع گفت: صفحه فیسبوک اش هک شده و مطالب توسط او منتشر نشده است.

  1. خیرخواه می‌گه:

    متاسف به اسم امام چه خرابکاری ها میکنند

  2. ناشناس می‌گه:

    سلام.بابت اطلاع رسانی به موقع و واقع بینانه شما ممنونییم..واز دانشجویان انقلابی تشکر میکنیم