تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۸:۵۲
کد مطلب : 72222
امام جمعه آبادان:

تحرک و پویایی لازم در خدمات رسانی به مردم آبادان دیده نمی شود/ اقدام وزارت ارشاد اسلامی مایه ننگ نظام است

عصر آبادان: امام جمعه آبادان در خطبه های نماز جمعه به انتقاد از عملکرد مدیران شهرستان آبادان پرداخت و خواستار خدمات بیشتر به مردم شد.

به گزارش عصر آبادان، حجت الاسلام والمسلمین علی ابراهیمی امام جمعه آبادان در سخنانی اظهار داشت: مسئولان آبادان خدمات شان را به این مردم بیشتر کنند.در این شهر آن تحرک و پویایی لازم که باید در زیرساخت های شهری وجود داشته باشد، مشاهده نمی شود.

وی افزود: شاید هم ما بی اطلاعیم و بهتر است بیایند به مردم گزارش بدهند تا مردم درجریان امور قرار گیرند.آنها اگر بدانند مدیران شهرشان در حال تلاش و خدمت هستند خوشحال خواهند شد.

امام جمعه آبادان همچنین به ضرورت برخورد جدی نظام با مفسدان اقتصادی اشاره کرد و گفت: مردم از مسئولان نظام می خواهند که هیچ مفسد اقتصادی در امنیت خاطر به سر نبرد.حال این مفسد هر که باشد و در هر موقعیتی و فرزند هر کسی باشد برای مردم مهم نیست. آنها انتظار دارند قانون با مفاسد اقتصادی بصورت جدی برخورد کند.

ابراهیمی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع صدور مجوز وزارت ارشاد برای یک خواننده زن پرداخت و خاطر نشان کرد:  وزارت ارشاد باید دغدغه علما و مراجع را جدی بگیرد.مسئولان این وزارتخانه نباید فرافکنی کنند چون اطلاعات بزرگان دینی کشور اطلاعات درستی است.

این استاد حوزه و دانشگاه ضمن طرح چند پرسش در این باره تصریح کرد: سوال ما این است آلبوم هایی که این روزها با صدای تک خوانی یا همخوانی زنان و دختران بیرون آمده اند با کجای اسلام و مبانی امام و انقلاب سازگاری دارند که وزارت ارشاد به آنها مجوز می دهد؟

وی ادامه داد : آیا شایسته است بعد از این همه جان فشانی ها و شهادت ها بعد از ۳۵ سال یک خواننده زن بیاید و مجوز موسیقی غنای تک خوانی و همخوانی از دست وزارت ارشاد اسلامی این کشور بگیرد؟ آیا این دل خانواده های شهدا را به درد نیاورده است؟

خطیب جمعه آبادان یادآور شد : این حرکت خزنده و خطرناکی است. این مایه عزت نیست که به کسانی که علیه نظام خط و نشان می کشند ، میدان داده شود بلکه این ننگ است.اگر قرار بر تحمل این ننگ و عار بود پس برای چه انقلاب کردیم و ۴۰۰ هزار شهید تقدیم نظام اسلامی نمودیم؟

ابراهیمی خاطر نشان کرد: سیاست وزارت ارشاد اسلامی باید تقویت نظام اسلامی و ارزش های انقلابی باشد نه اینکه زمینه از هم گسیختگی فرهنگی،معنوی و فکری جامعه اسلامی را به وجود آورد.

 

  1. ناشناس گفت:

    وزارت بی فرهنگ مینوشتید قابل هضمتر بود