تاریخ انتشار خبر: ۹ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۲:۵۶:۲۱
کد مطلب : 34513

تشکر طه هاشمی از حراست دانشگاه آزاد به دلیل ابلاغ بخشنامه ترویج بی‌حجابی!

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد با اشاره به بخشنامه صادر شده از سوی حراست دانشگاه آزاد مبنی بر عدم برخورد با مظاهر بدحجابی و بی‌حجابی در این دانشگاه گفت: از مدیرکل حراست دانشگاه به خاطر صدور این بخشنامه تشکر می‌کنم!

 

به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ طه هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در دوازدهمین جلسه شورای فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بخشنامه صادر شده از سوی حراست دانشگاه (حراست واحدهای دانشگاهی از هرگونه مداخله در «حجاب» دانشجویان خودداری کنند!) با طرح این ادعا که این بخشنامه «دستمایه جریان‌سازی برخی رسانه‌ها علیه دانشگاه آزاد شد» اظهار داشت: از مدیر کل حراست دانشگاه به خاطر صدور این بخشنامه تشکر می‌کنم.
وی در ادامه بدون اشاره به کوچکترین سند و مدرکی مدعی شد: گزارش‌های مختلفی درباره برخورد نامناسب با دانشجویان و اعضای هیات علمی به خاطر موضوع حجاب به دست ما رسیده است.
هاشمی بدون توجه به شرح وظایف قانونی حراست در دانشگاه ها و لزوم اجرای قانون عفاف و حجاب توسط واحدهای حراست دانشگاه ها گفت: متاسفانه درک درستی از موضوع عفاف و حجاب در جامعه وجود ندارد و به دلیل عدم بینش درست برخی افراد در این باره، شاهد برخوردهای نادرست و گاه تند با دانشجویان هستیم.

طه هاشمی در تناقضی آشکار و  بدون اشاره به ضدیت آشکار بخشنامه اخیر حراست دانشگاه آزاد با ترویج عفاف و حجاب مبنی بر عدم برخورد با مظاهر بدحجابی و بی‌حجابی در دانشگاه آزاد و ضمن اعتراف به این نکته که «حجاب و عفاف جزو موازین قانونی و شرعی جامعه اسلامی ماست» مدعی شد: رسالت حوزه فرهنگی ارائه زیبایی‌های حجاب و عفاف به جامعه است به همین خاطر باید به درستی تبیین شود تا اثرگذاری داشته باشد