تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰:۴۰
کد مطلب : 114158
فردا صورت می‌گیرد،

تشییع پیکر مطهر دومین شهید مدافع حرم آبادان

فردا یکشنبه مراسم تشییع شهید «احمد مکیان» از ساعت ۱۷ و ۳۰ از محل مصلی نماز جمعه آبادان تا مسجد امیرالمومنین صورت گرفته و از آنجا به ماهشهر و متعاقباً به قم منتقل خواهد شد

پیکر شهید احمد مکیان، دومین شهید مدافع حرم آبادان فردا در این شهرستان تشییع می‌شود.

صبح امروز جلسه بسترسازی استقبال و تشییع پیکر مدافع حرم شهید «احمد مکیان» با حضور معاون سیاسی اجتماعی فرماندار آبادان، فرماندهان نظامی و انتظامی این شهرستان، خانواده شهید مکیان و مدیران دستگاه‌های اجرایی در محل فرمانداری ویژه شهرستان آبادان برگزار شد.

بر همین اساس تمامی هماهنگی‌های لازم برای برگزاری مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید و مراسم تشییع دراین شهرستان انجام پذیرفت.

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، پیکر مطهر این شهید امروز بعدازظهر ساعت ۱۶ از طریق فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله جمی وارد آبادان می‌شود.

همچنین مراسم وداع با این شهید والا مقام، امشب ساعت ۲۲ در مسجد امام رضا(ع) واقع در ایستگاه شش کوی ذوالفقاری برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، فردا یکشنبه مراسم تشییع شهید «احمد مکیان» از ساعت ۱۷ و ۳۰ از محل مصلی نماز جمعه آبادان تا مسجد امیرالمومنین صورت گرفته  و از آنجا به ماهشهر و متعاقباً به قم منتقل خواهد شد.

طبق وصیت‌نامه  شهید مکیان، قرار است پیکر وی در شهرستان قم و در جوار همرزمانش به خاک سپرده شود.

بر اساس این گزارش، شهید «احمد مکیان» از نیروهای بسیجی شهر آبادان بود که چندی پیش در دفاع از حرم آل الله در حلب سوریه به دست تروریست‌های تکفیری به فیض شهادت نائل آمد.

مرجع / فـارس