تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , مهر, ۱۳۹۵ | ۱۸:۴۳:۴۰
کد مطلب : 124999

تصادف وحشتناک با ۲۴ مصدوم

تصادف وحشتناک در آزادراه کرج و قزوین منجر به مجروح شدن بیست نفر شد.

تصادف وحشتناک در آزادراه کرج و قزوین منجر به مجروح شدن بیست نفر شد.
به گزارش فارس، حدود ساعت ۱۱ صبح امروز در آزادراه کرج – قزوین در محدوده شهرستان نظرآباد، تصادفی میان سه دستگاه اتوبوس، کامیونت و پراید اتفاق افتاد که منجر به مصدوم شدن ۱۷ نفر شد.
بر اساس گزارش مهرداد بابایی رئیس اورژانس استان البرز حال ۲ نفر از مجروحان این حادثه وخیم است.
این در حالی است در ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه یک تصادف زنجیره‌ای دیگر در این آزادراه و این‌بار در حد فاصل کردان اتفاق افتاد.
دقایقی قبل رضا اکبری رئیس پلیس راه استان البرز با تشریح حادثه فوق به خبرنگار فارس در کرج گفت: بعد از ظهر امروز یک کامیون که در لاین شمالی آزادراه کرج – قزوین در حال تردد بود، اقدام به کم کردن سرعت خود می‌کند.
وی افزود: در این لحظه راننده یک دستگاه اتوبوس برای جلوگیری از برخورد با این کامیون از مسیر اصلی منحرف و با یک دستگاه تریلی برخورد می‌کند.
این فرمانده ارشد انتظامی تصریح کرد: تریلی فوق نیز به اصطلاح رانندگان خودروهای سنگین قیچی کرده و با کامیون اول تصادف می‌کند.
در همین ارتباط داوود رجبی معاون امداد و نجات هلال احمر استان البرز نیز به خبرنگار فارس در کرج گفت: متاسفانه بر اثر این حادثه بیش از ۲۴ نفر مجروح و مصدوم شدند.
وی اظهار داشت: ماموران امداد و نجات این جمعیت بلافاصله پس از اعلام حادثه به محل اعزام شده و کار مداوای مصدومان و حادثه دیدگان را انجام دادند.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز تصریح کرد: ۴ نفر از مصدومان به صورت سرپایی مداوا شدند، اما متاسفانه به دلیل شدت جراحات وارد شده، ۲۰ نفر از مجروحان حادثه به مراکز درمانی منتقل شدند.
رجبی گفت: در حال حاضر مجروحان با همکاری اورژانس به بیمارستان‌های مختلف استان البرز از جمله بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان ساوجبلاغ منتقل و تحت درمان قرار دارند.
بر اساس این گزارش، تنها از ساعت ۱۱ صبح امروز تا ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه بر اثر دو حادثه فوق در مجموع ۴۱ نفر مصدوم و مجروح شده‌اند که حداقل حال دو نفر از حادثه‌دیدگان وخیم اعلام شده است.
هنوز اطلاعی از وضعیت پزشکی و سلامت مجروحان حادثه تصادف عصر اطلاعی در دست نیست.