تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۰:۲۱
کد مطلب : 77693
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اندیمشک:

تعداد تجهیزات و نفربرهای دشمن در برخی عملیات ها از نیروهای ما بیش تر بود

صبح امروز کنگره سرداران و یکهزار شهید اندیمشک برگزار شد. به گزارش اندیمشک جوان، صبح امروز در مصلی نماز جمعه این شهرستان، با حضور مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

 

 

به گزارش عصر آبادان ،به نقل از اندیمشک جوان،صبح امروز در مصلی نماز جمعه این شهرستان، با حضور مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد.

جانشین سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با اشاره به رشادت شهدا گفت: اگر مردم با همه توان و سرمایه های مادی و معنوی خود در مقابل دشمن ایستادگی نمی کردند امروز اینجا نبودیم.

فرمانده قرارگاه راهیان نور‏ افزود: مردم شهرستان اندیمشک با تمام امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داشتند مقابل دشمن ایستادگی کردند و حماسه مقاومت آفریدند همچنان که در چهارم آذر سال ۶۵ نیز مردم اندیمشک در مقابل حملات هوایی دشمن ایستادگی کرده و افتخار و حماسه سازی کردند.

وی گفت: ۲۰اسفند ماه به عنوان روز ملی راهیان نور نامگذاری شده است. از سال گذشته به همت شورای فرهنگ عمومی کشور روز ملی راهیان نور مصوب شد و برای این عنوان تاریخ یکی از سفرهای مقام معظم رهبری که در دوره‌های مختلف در این سرزمین‌ها حضور داشته‌اند مدنظر قرارداده شد.

سردار فضلی گفت: شما و خانواده های شما نقش مهمی در دفاع مقدس داشتید هم در دفاع سهم بزرگی و هم خانواده هایتان در ای مجاهدت سهم بزرگی داشتید.

وی گفت: من مفتخرم که خود را اندیمشکی می دانم بدیلیل اینکه بیش از ۳۴ سال میهمان شما در پادگان دوکوهه بودیم، این نه تنها کنگره شهدا بلکه کنگره وحدت و غیرت مردم اندیمشک و عشایر غیرتمند بود.

سردار فضلی گفت:در دوران دفاع مقدس استان خوزستان با تقدیم هزاران شهید نقش مهمی در جنگ ایفای کرد و ‏مردم اندیمشک نیز در جبهه و پشت جبهه در پیروزی رزمندگان و دفاع از کیان اسلامی بسیار خوب ‏عمل کرد.‏مرز و بود بخوبی عمل کردید.

وی با بیان اینکه در برخی عملیات ها تعداد تجهیزات و نفربرهای دشمن از تعداد نیروهای ما بیشتر بود ‏گفت:در بسیاری از عملیات ها دشمن با تجهیزات پیچیده وارد عمل می شد و میادین مین بسیار پیشرفته ‏بود.‏