تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , شهریور, ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۳:۲۴
کد مطلب : 130532
سامانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

تعیین نرخ بلیت اربعین/ مردم بلیت‌های خارج از قیمت مصوب نخرند

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: براساس توافق شرکت های هواپیمایی نرخ بلیت ایام اربعین تعیین گردید.

مقصود اسعدی سامانی دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص نرخ بلیت های هواپیما در ایام اربعین اظهار کرد: طی جلسه انجمن شرکت های هواپیمایی نرخ مسیرهای پروازی تهران – نجف و تهران – بغداد، مشهد – نجف و مشهد – بغداد تعیین گردید.

وی افزود: با توجه به توافق شرکت های هواپیمایی قیمت مسیرهای پروازی تهران – نجف – تهران یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، مسیر رفت و برگشت تهران – بغداد هم به همین ترتیب خواهد بود.

سامانی تصریح کرد:همچنین نرخ مسیر پروازی مشهد – نجف – مشهد یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و برای رفت و برگشت مسیر پروازی مشهد – بغداد هم همان نرخ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی بیان کرد: به منظور جلوگیری از تخلف برخی آژانس های هواپیمایی، شرکت های هواپیمایی باید تعهداتی از طرف قراردادهای خود بگیرند تا دفاتر از میزان نرخ تعیین شده عدول نکنند. البته در روزهای آینده سازمان هواپیمایی کشوری دفاتر معتبر را مانند سال گذشته منتشر خواهد کرد و مردم هم نباید به خرید بلیت های خارج از  نرخ  مصوب اقدام کنند.

انتهای پیام/