تاریخ انتشار خبر: ۸ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۸:۲۰
کد مطلب : 47644
مدیرروابط عمومی منطقه آزاد اروند:

تقویت نشاط در منطقه در دستور کار سازمان است

عصر آبادان: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منقطه آزاد اروند گفت: این سازمان با برنامه ریزی های مدون، تقویت روحیه نشاط و شادابی در آبادان و خرمشهر را در دستور کار دارد.

‘ابراهیم میر موسوی’ به آغاز برنامه های مناسبتی سازمان منطقه آزاد اروند اشاره کرد و افزود: همایش صلح، مقاومت، ادبیات و هنر در راستای حمایت از کودکان مظلوم جهان از برنامه های مناسبتی منطقه آزاد اروند است که به مدت چهار روز تا نهم مهرماه درحال برگزاری است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منقطه آزاد اروند گفت: نمایشگاه صنایع دستی از سراسر کشور، اجرای موسیقی، شعر خوانی، تاتر خیابانی، نمایشگاه نقاشی، نمایشگاه کاریکاتور، کارگاه شعر، کارگاه کاریکاتور و دیگر برنامه های متنوع هنری از برنامه های همایش صلح، مقاومت، ادبیات و هنر است.

وی برگزاری همایش صلح، مقاومت، ادبیات و هنر به صورت مشترک توسط مناطق آزاد اروند، برج میلاد و دانشگاه آزاد را یادآور شد و افزود: مرحله دوم این همایش در دهم و یازدهم مهرماه در برج میلاد تهران برگزار می شود.

میرموسوی اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز جهانی گردشگری ۱۰ شهرستان با هماهنگی سازمان میراث فرهنگی کشور در قالب ۱۱۰ غرفه تولیدات خود را تحت عنوان نمایشگاه صنایع دستی، گردشگری، اقوام ایرانی، سوغات و هدایا در منطقه آزاد اروند عرضه کردند.

وی افزود: سازمان منطقه آزاد اروند با توجه به نزدیکی اعیاد سعید قربان و غدیرخم برنامه های ویژه ای برای نشاط وشادابی مردم منطقه تدارک دیده است.

 

ایرنا