تاریخ انتشار خبر: ۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۳:۱۱:۰۵
کد مطلب : 27401
رونمایی از مستند تحلیلی

تلفن دیپلماسی

مستند تحلیلی «تلفن دیپلماسی» از جمله فعالیت‌های خودجوش جوانان فرهنگی است که با نگاهی تحلیلی دستاورد توافقنامه ژنو دولت یازدهم را بررسی می‌کند.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سه شنبه مصادف با ۱۶ اردیبهشت ماه، مستند تحلیلی «تلفن دیپلماسی» گزارشی از ۱۰۰ روز دیپلماسی دولت یازدهم با نگاه به  تبیین دستاورد توافقنامه ژنو در تالار شیخ مفید دانشگاه قم اکران می‌شود.

این مستند که با همکاری تلویزیون اینترنتی روشنگری تولید شده است  اساتید و کارشناسان سیاسی در مورد ۱۰۰ روز دیپلماسی دولت یازدهم نظر داده اند.  سعید زیبا کلام،  رجبی دوانی، قدیری ابیانه، باقری لنکرانی، محمود نبویان، ناصر نوبری، مصطفی کواکبیان، کریمی قدوسی از جمله میهمانانی هستند که در این مستند حضور دارند.
مستند تحلیلی «تلفن دیپلماسی» از جمله فعالیت‌های خودجوش جوانان فرهنگی است که با نگاهی تحلیلی دستاورد توافقنامه ژنو دولت یازدهم را بررسی می‌کند. سجاد هاشمی نویسندگی، کارگردانی و تدوین این مستند را انجام داده است و سید هادی حسینی فیلمبرداری و طراحی و جلوه های ویژه این کار را علی آهور برعهده داشته اند.
اولین اکران عمومی مستند تحلیلی «تلفن دیپلماسی» مورخ سه شنبه مصادف با ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۳ در تالار شیخ مفید دانشگاه قم صورت می گیرد و حضور برای عموم آزاد است.

انتهای پیام /