تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۷:۵۴
کد مطلب : 79289
عضو هیئت رئیسه مجلس:

تمام تحریم‌ها و قطعنامه های علیه ایران باید لغو شود/امریکایی ها می خواهند شرایط مذاکرات را به نفع خود تمام کنند

سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز تأکید کرد که تمام قطعنامه های شورای امنیت و همه تحریم‌های اقتصادی و مالی باید برداشته شوند.

سید شریف حسینی نماینده مردم اهواز در گفتگو با خبرنگار باوی نیوز با بیان اینکه ایران از دستاوردهای هسته‌ای خود دفاع و حراست خواهد کرد، گفت: تردید نداریم که تیم مذاکره کننده هسته‌ای با تمام قدرت از حقوق هسته‌ای و منافع ملی دفاع کرده و خواهد کرد؛ همانگونه که مقام معظم رهبری تیم‌مذاکره کننده هسته‌ای را فرزندان انقلاب نامیدند باید گفت که این تیم مورد اعتماد و حمایت ملت ایران است.
وی اظهار داست: تیم مذاکره کننده پا را از اصول فراتر نگذاشتند و در مسیری حرکت می کنند که مدنظر ملت شریف ایران است ولی طرف مقابل حیله گر است و می خواهد شرایط مذاکرات را به نفع خود تمام کند.
نماینده مردم اهواز افزود: کشورهای غربی با کمک بنگاه های خبرپراکنی و دروغ پردازی می خواهند به جهانیان القا کنند که کشور ایران با فشار تحریم ها پا به مذاکرات گذاشته است.
حسینی تصریح کرد: ما آمریکا و تحریم هایی که از جانب این کشور و به بهانه های واهی اعمال می شود را به رسمیت نمی شناسیم و تمامی تحریم ها که توسط شورای امنیت اعمال شده باید برداشته شوند.