تاریخ انتشار خبر: ۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۲۲:۳۰:۳۵
کد مطلب : 26102

توافق ۲.۶ میلیاردی سازمان معروف با یک بنیاد خاص در تهران / قسط اول واریز شد!

طی توافق صورت گرفته ، قرار بر این شد که مبلغ مورد نظر در چهار قسط هر کدام به مبلغ ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از طرف سازمان پرداخت شود.

به گزارش عصر آبادان یکی از سازمان های خاص طی توافقنامه ای مبلغ دو میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال معادل دویست و شصت و پنج میلیون تومان را به یک بنیاد خاص که در زمینه ی زنان و جوانان فعالیت می کند ، واگذار کرده است.

تواقفنامه2

طی توافق صورت گرفته ، قرار بر این شد که مبلغ مورد نظر در چهار قسط هر کدام به مبلغ ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از طرف سازمان پرداخت شود.

در این توافقنامه ، بنیاد مذکور در ازای دریافت این مبلغ متعهد می شود به ارائه خدماتی در زمینه ی کسب و کار جوانان و زنان بپردازد.

از نکات جالب توجه در این توافقنامه ،  وجود یک خانم به عنوان مدیرعامل این بنیاد است که قرائن نشان می دهد وی ارتباط خویشاوندی با یکی از مدیران سازمان طرف توافقنامه دارد.

این در حالی است که از این دست بنیادها در استان خوزستان به تعداد قابل ملاحظه ای وجود دارد و ضرورتی برای بهره گیری از بنیادهای غیربومی خارج از استان وجود نداشت.

عصر آبادان سعی می کند جزئیات بیشتری از این توافقنامه را در روزهای آتی منتشر کند.

 1. بچه ......... گفت:

  در کل هر کی رفت باید با فانوس بری دنبالش .این مطالبم باعث برکناری دوستان شد بعدی هم که اومد همین آش و همین کاسه…

 2. بچه ......... گفت:

  ایشون فقط خواهر مدیر…هستند زن معاونی نیست.
  خوبه بالاخره به چند موضوع ارزشی هم توجه کردید ولی کجا بودید زمانی که چکهای کلان جهت کمک به منطقه آزاد کیش کشیده میشد .کجا بودید زمانی که نصف هزینه سفر پرسنل به استانداری و …بخشیده میشد.کجا بودید که مبالغ کلانی به گردشگری تهران داده میشد….
  وحالا بعد از چند سال زحمت هر لحظه نیروها باید منتظر باشند که به ادارات دیگه برند و له بشن .از اینها هم بگید حق یه نیروی با سابقه اینه که الان به ارگان دیگری مثل شهرداری سپرده بشه یا بقیه ادارات شهری که معلوم نیست چه وضعیتی خواهد داشت……

 3. شهروند گفت:

  این خانم که شما از آن به عنوان یکی از بستگان مدیران سازمان مذکور نام می برید، خواهر مدیر …. و همسر یکی از معاونان این سازمان خانوادگی است.

 4. ناشناس گفت:

  متأسفانه …حتی به کارمندای خودشم رحم نمیکنه و حقشون رو میخوره با توجه به کسری مالی سال قبل

 5. داغدار گفت:

  اگه به کسی نهفه بچه محله ما به این سازمان میگن منطقه آزاد اروند . عصر آبادان هنوز خیلی چیز ها نمی دونید اتحاد اتحاد اتحاد همت همت همت اراده اراده اراده لعت بر شیطان رانده شده سلمتی تمام بچه محله های آبادان صلوات

 6. sara گفت:

  متاسفانه خیلی ها در این سازمان که نامش را ذکر نکردید مدیریت سازمانی نمی کنند بلکه رانت را مدیریت می کنند هر کار اقتصادی باید بومی ها را در اولویت بگذارد .نه با ایجاد صد و سنگ اندازی را ه را برای افراد حاص و مورد نطر و غیر بوی باز کنند .متاسفم از این نوع مدیریت.شما باید سیاست گذار باشید نه متصدی و راهنمای رانت .