تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۸:۳۵
کد مطلب : 68772
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند تاکید کرد

توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی ویژه معلولان در منطقه اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند به توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی ویژه معلولان در این منطقه تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و عمرانی ویژه معلولان در منطقه اروند

به گزارش عصر آبادان به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند، اسماعیل زمانی در جشنواره توانمندی‌های معلولان با تاکید بر مسئولیت سازمان‌های مردم‌نهاد در برابر قشر آسیب‌پذیر جامعه همچون معلولان، اظهار داشت: این نهادها می‌توانند به آسیب‌دیدگان کمک کنند و من نیز قول می‌دهم تا زمانی را برای رسیدگی به امور این انجمن‌های مردم نهاد اختصاص دهم.

وی افزود: از نیکوکارانی که در این زمینه  فعالیت می‌کنند انتظار داریم تا حد توان کمک کرده و آنان که در امر توانبخشی فعالیت می‌کنند کارشان را توسعه دهند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند، حمایت خود را از معلولان و فعالان در راستا کمک به این قشر اعلام کرد و از اختصاص کمک‌های زیربنایی به معلولان توسط این سازمان خبر داد.

زمانی خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد در حد توان امکانات و کمک‌های زیربنایی برای معلولان را فراهم و دستگاه‌های مورد نیازشان را در حد مطلوب تا پایان امسال تهیه کنیم.

رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند، بهبود زیرساخت‌ها را از وظایف اصلی سازمان منطقه آزاد اروند دانست و عنوان کرد: یکی از وظایف اصلی این سازمان اصلاح و بهبود زیرساخت‌ها است که در این راستا با نظر هیئت مدیره این منطقه، ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای تمام زیرساخت‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان و عمرانی به تصویب رسیده است.

وی ادامه داد: اصلاح و ساماندهی زیرساخت‌ها به تدریج در حال اجراست و امیدواریم تا سال آینده شاهد پیشرفت در این زمینه در زیرساخت‌های خرمشهر، آبادان و مینوشهر باشیم.

زمانی با بیان اینکه فضای شهری این منطقه در اثر جنگ با مشکلات بسیاری مواجه است، در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم زیرساخت آب و فاضلاب و روستاها را بازسازی کرده و به‌ویژه در خرمشهر که دچار خرابی‌های بیشتر شده اعتبارات افزون‌تری برای سازندگی این شهر اختصاص دهیم.

منبع: فارس