تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۵:۴۸
کد مطلب : 49346

توجه ویژه اعضای داعش به یک دختر آمریکایی! +تصویر

جنیفر متوجه شد که مورد توجه اعضای داعش قرار گرفته است و تعدای از اعضای داعش، به دنبال برقراری رابطه با او هستند. به تدریج، تروریست های بیشتری علاقمند به او می شدند تا جایی که اکثر مخاطبان او را کاربرانی با عکس پرچم داعش تشکیل می دادند.

 

هافینگتون پست نوشت: یکی از تفاوت های بارز گروه تروریستی داعش با سایر گروه های تروریستی، حضور فعال آنها در فضای سایبری و تلاش آنها برای رساندن پیام خود به مردم جهان است. آنها از همین طریق تاکنون توانسته اند افراد بسیاری را از سراسر جهان جذب خود کنند.

 

جنیفر ویلیام، یکی از محققین دانشگاه بروکلین است که تاکنون تحقیقات بسیاری را در زمینه اسلام انجام داده است و همین مساله نیز باعث علاقمندی او به اسلام شده است. سه سال پیش، او اعلام کرد که مسلمان شده است.

 

پس از اینکه جنایات داعش در فضای مجازی باعث انعکاس فراوان شد، عده ای از کاربران توئیتر، با مسخره کردن مسلمانان، خواستار پاسخگویی آنان در قبال جنایات داعش شدند. جنیفر، با انتشار مطلبی اعلام کرد که او نیز زمانی به دنبال مسخره کردن اسلام بوده و همین مساله باعث شده که با اسلام آشنا و در نهایت مسلمان شود. انتشار این مطلب با واکنش گسترده کاربران اینترنت مواجه شد.

چند روز بعد، جنیفر متوجه شد که مورد توجه اعضای داعش قرار گرفته است و تعدادی از اعضای داعش، به دنبال برقرار رابطه با او هستند. به تدریج، تروریست های بیشتری علاقمند به او می شدند تا جایی که اکثر مخاطبان او را کاربرانی با عکس پرچم داعش تشکیل می دادند.

برخی از مخاطبان داعشی او نیز به دنبال ازدواج با جنیفر بودند بطوری که روزانه دهها درخواست ازدواج از سوی آنها برایش ارسال می شد. همه این مسائل باعث شده که وی برای جلوگیری از اتهام ارتباط با داعش، از توئیتر استمداد بجوید.

 

 


جام نیوز