تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۸:۱۵:۵۹
کد مطلب : 88511

توضیح اینستاگرامی عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان، در صفحه اینستاگرام خود توضیحاتی درمورد روند ادامه مذاکرات ارائه کرد.

حمید بعیدی نژاد عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای در صفحه اینستاگرام خود عکس و مطلبی را درمورد روند مذاکرات منتشر کرد.

سلام. اعضای هیات ایران برای مذاکرات هسته ای بامداد وارد وین شدند. در واقع تمام شب به رفتن به فرودگاه و پرواز شبانه گذشت تا تیم هسته ای کار خود را بدون هیچ فوت وقتی، از ابتدای روز آغاز کند.

اتفاقا وقتی مشغول گرفتن اتاق در هتل بودیم آقای کلمنت و همکارانش یعنی تیم کارشناسی اتحادیه اروپا نیز همان موقع وارد شدند. هتل ما روبروی محل مذاکرات یعنی هتل کوبورگ قرار دارد و ما بر همین اساس مرتب بین محل مذاکرات و محل اقامت در تردد هستیم، هر چند البته از ترس شکار توسط خبرنگاران، خیلی سریع می آییم و سریع می رویم.

به هر صورت با فاصله کوتاهی پس از ورود و استقرار، مذاکرات از ساعت ١٠/٣٠ در سطح مدیران و با فاصله کوتاهی کارشناسان شروع شد و تا غروب ادامه یافت. روز خیلی سختی بود، هم کم خوابی و هم فشار سنگین مباحث روز اول خستگی بیشتری را موجب شده بود. ولی خوشبختانه بحث های خوبی انجام شد که فردا ادامه پیدا میکند.

ولی آخر شب که خسته به هتل برمی گشتیم، دیدیم جمعیت زیادی در لابی هتل تجمع کرده اندو سر و صدای زیاد و پرشوری هم در هتل برپاست . فهمیدیم مردم با شور و حرارت پخش مستقیم مسابقه بایرن مونیخ و بارسلونا را از تلویزیونهای صفحه نمایشی بزرگ دنبال می کنند. و اتفاقا همین لحظه که برای شما عکسی انداختم بارسلونا گل دوم را به بایرن زد و داد همه بالا رفت.

احساس مردم نمایانگر این بود که با این گل شانس بایرن برای صعود به حداقل ممکن رسید. ولی یک چیز اینجا روشن است هوادار تیم بازنده البته ناراحت میشوند ولی لذت دیدن فوتبال اصلی است که هیچگاه فدای احساسات صرف نمیشود.

بیشتر مردم جز جمع اندکی میدانند که تیم مورد علاقه آنها همیشه برنده نیست. یادم می آید یکبار مهدی مهدوی کیا به این مطلب اشاره کرده بود که وقتی ما در آلمان فوتبال بازی میکردیم بازیگر، تماشاگر، مربی و داور همه از بازی لذت میبردند ، ولی گفته بود در ایران امروز همه از بازیگر گرفته تا تماشاچی و مربی و داور در تشویش واضطراب و تحت فشارهای شدی روحی هستند.

امیدوارم شما فوتبال دوستان هم اگر تیم مورد علاقه تان امشب باخت ناراحت نشوید و از بازی لذت ببرید.اتریش بنا به سنت آلمان فوتبال خوبی دارد و خب میتوانید حدس هم بزنید که اینجا در وین در پایتخت کشوری آلمانی زبان ، تیم آلمانی طرفداران خاص خودش را هم داشته باشد. خب اینهم بقول معروف شد گزارش شروع مذاکرات هسته ای با طعم فوتبال !! موفق باشید.

توضیح اینستاگرامی عضو تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای