تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۹:۰۹
کد مطلب : 36951

توهین تیموریان پس از پرت کردن ساک ورزشی‌اش

هافبک تیم استقلال که شب گذشته برای تیمش حاشیه‌ساز شده بود امروز توهین به خبرنگار را در دستور کارش قرار داد.

 

، آندرانیک تیموریان شب گذشته و پس از دیدار استقلال و راه‌آهن در حالی که عصبانی بود از اتوبوس استقلالی‌ها پیاده شد و از مسئولان تیم خواست هرچه سریع‌تر برای او یک تاکسی بگیرند تا ورزشگاه را ترک کند.

تیموریان ناراحتی خود را با خروج از اتوبوس و کوبیدن ساکش روی زمین بروز داد و اگر پادرمیانی یکی از مسئولان تیم نبود او به اتوبوس و کنار دیگر بازیکنان بازنمی‌گشت.

خبرنگار خبرگزاری تسنیم که تنها خبرنگار حاضر در این صحنه بود آنچه دیده بود را عیناً مخابره کرد. این موضوع به مذاق تیموریان خوش نیامد و این بازیکن صبح امروز و در حاشیه تمرین استقلال وقتی خبرنگار تسنیم را دید با استفاده از الفاظی زشت و ناپسند به وی توهین کرد و آن هم به این دلیل که چرا چنین خبری را منتشر کرده است.

از تیموریان که یک بازیکن حرفه‌ای است و در حداقل در پول گرفتن این موضوع را به خوبی نشان داده انتظار می‌رود که رفتارش هم حرفه‌ای باشد اما او امروز دومین رفتار غیرحرفه‌ای را پس از حرکت شب گذشته‌اش انجام داد آن هم به این دلیل که خبرنگار  فقط به رسالت خود عمل و خبر را عیناً منعکس کرده بود.

از سوی دیگر از باشگاه «فرهنگی» ورزشی استقلال انتظار می‌رود فقط به پیشوند «فرهنگی» اکتفا نکند و با اینگونه موارد برخورد کند چرا که جدا از رفتار ناپسند تیموریان، اینگونه مسائل حاشیه‌ای نظیر پرت کردن ساک ورزشی روی زمین این تیم را دچار حاشیه‌هایی می‌کند که بعدها گریبان‌شان را خواهد گرفت.