تاریخ انتشار خبر: ۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۵:۵۷
کد مطلب : 47163
وزیر کشور مطرح کرد:

تکذیب طرح منطقه ای کردن استان های کشور/هیچ تحرکی در مرزهای ما گزارش نشده است

عبدالرضا رحمانی فضلی اظهار داشت:ما در امنیت مرزها هیچ مشکلی نداریم و هیچ تحرکی در مرزهای ما گزارش نشده است و تحرکات آن طرف مرزهای کشور را رصد می کنیم.

 

     
 

 

به گزارش عصر آبادان، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در گفتگو با رهیاب با اشاره به تحول در مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: ما سعی کردیم سیاست اجتماعی کردن را به عنوان محور اصلی قرار دهیم و در همه حوزه هابا کمک مردم بتوانیم گام های خوبی برداریم.

وی افزود: با ارزیابی که در این یک سال صورت گرفته است هم در حوزه کشفیات توانسته ایم موفق باشیم و گام های خوبی برداریم و هم در حوزه پیشگیری و درمان کارهای خوبی صورت گرفته است.

وزیر کشور تصریح کرد: بنا داریم این موضوع را به صورت عملیاتی و اجرایی خود استان ها را موظف کنیم  تا در جهت پاکسازی استان خود برنامه های مستقلی به ما بدهند.

وی ادامه داد:این کار را ما از استان خوزستان به عنوان یک استان نمونه و الگو شروع می کنیم مقرر شد تا استاندار محترم به کمک شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر طرحی به ما بدهند که در آن طرح همه ابعاد موضع را ببینند و به ما بدهند تا اجرایی شود.

رحمان فضلی در خصوص امنیت در مرزهای کشور تاکید کرد: ما در امنیت مرزها هیچ مشکلی نداریم و هیچ تحرکی در مرزهای ما گزارش نشده است و تحرکات آن طرف مرزهای کشور را رصد می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا طرح منطقه ای کردن استان ها از طرف وزارت کشور صحت دارد اظهار داشت:اصلا چنین چیزی نیست.