تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۴:۰۷:۲۳
کد مطلب : 17870

تکلیف جدایی ام از استقلال امروز یا فردا مشخص می‌شود!

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تاکید کرد، تکلیف حضورش در جمع آبی پوشان تهرانی امروز یا فردا مشخص خواهد شد.

 

به گزارش رهیاب نیوز، مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ حرفه‌ای فوتبال ایران روز گذشته اعلام کرد باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا می‌توانند از ۳ بازیکن قرضی در این رقابت‌ها استفاده کنند. در روزی که تاج مصوبه اخیر سازمان لیگ را اعلام کرد، ایمان مبعلی در محل این سازمان حضور یافت تا شایعه حضورش در استقلال برای همراهی آبی‌پوشان در لیگ قهرمانان آسیا قوت بگیرد. مبعلی در خصوص حضورش در استقلال و مسائل دیگر به اظهارنظر پرداخت که در زیر می‌آید:

روز گذشته برای چه کاری در محل سازمان لیگ حاضر شده بودی؟

من به همراه یکی از مسئولان باشگاه استقلال خوزستان برای انجام کاری در سازمان لیگ حاضر شدیم و اصلاً این حضور برای عقد قرارداد با استقلال نبود، چون هنوز قراردادی بین من و باشگاه استقلال امضاء نشده است.

بالاخره باشگاه استقلال خوزستان با جدایی تو موافقت کرد؟

سرمربی تیم ما که با رفتنم به استقلال تهران موافقت کرده اما برای فسخ قرارداد و جدایی‌ام از استقلال خوزستان امروز به باشگاه می‌روم تا تکلیفم برای جدایی مشخص شود. فکر می‌کنم امروز یا فردا اینکه در استقلال تهران حضور پیدا می‌کنم یا نه به صورت قطعی مشخص خواهد شد.

با مصوبه اخیر سازمان لیگ در صورت حضور در استقلال تهران از این به بعد قادر به همراهی استقلال خوزستان در لیگ نخواهی بود؟

شاید در بازی با داماش تیم استقلال خوزستان را همراهی نکنم، چون اگر حضورم در استقلال تهران ظرف یکی، دو روز آینده قطعی شود نیاز است که قرارداد جدیدم طبق مقررات زودتر با تیم استقلال تهران بسته شود تا برای بازی در لیگ قهرمانان آسیا مشکلی برای همراهی استقلال تهران نداشته باشم.

در خصوص بازی با صبا که به تساوی رسیدید چه نظری داری؟

در این دیدار هدف ۲ تیم این بود که بازنده نباشند و قطعاً تساوی خارج از خانه و کسب یک امتیاز هم برای ما قابل قبول محسوب می‌شد. در بازی با صبای قم با گلی که در دقایق ابتدایی به ثمر رساندیم یک کم عقب کشیدیم اما در مجموع فکر می‌کنم مساوی نتیجه‎ای عادلانه برای بازی صبای قم – استقلال خوزستان بود.

 

اما عبدالله ویسی پنالتی صبا را که منجر به تساوی بازی شده بود را نادرست دانسته است…

فکر می‌کنم بازیکن صبا با زرنگی از داور پنالتی گرفت در حالی که داور می‌توانست آن صحنه را پنالتی نگیرد.

 

استقلال خوزستان در لیگ برتر می‌ماند و به دسته پایین تر سقوط نمی‌کند؟

استقلال خوزستان سقوط نخواهد کرد. شرایط استقلال خوزستان به گونه‌ای است که قطعاً در لیگ برتر می‌ماند. بدون شک این تیم در ۵ بازی باقی‌مانده امتیازات لازم را کسب کرده و در لیگ برتر می‌ماند.
تسنیم