تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۲:۴۰:۱۲
کد مطلب : 78326
سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان:

تیم‌های بزرگ ظرفیت باخت داشته باشند

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در واکنش به سخنان ایراد شده اخیر، بی‌ظرفیتی برخی عوامل تیم دانشگاه آزاد را نسبت به قبول شکست، دلیل چنین اظهاراتی دانست.

 

 

محسن داوری  ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، در خصوص اظهارات سرپرست تیم دانشگاه آزاد تهران پس از باخت مقابل نفت آبادان اظهار کرد: در دیدار تیم ما برابر دانشگاه آزاد، ناظر فدراسیون نیز حضور داشت و اگر موردی از طرف هواداران ما دیده می‌شد قطعا به کمیته انضباطی مسابقات ارجاع داده ‌شده بود.

وی ادامه داد: در خصوص اینکه تماشاگران منصوب به تیم پالایش نفت آبادان الفاظی را به کار بردند یا خیر، باید ناظر این مسابقه نظر دهد، نه اینکه فردی از تیم مقابل پس از تحمل یک شکست سنگین با این نیت که بخواهد توان تیمی پالایش نفت آبادان را زیر سوال ببرد و تماشاگران را عامل باخت در این دیدار بداند.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان تصریح کرد: تیم‌های بزرگ ظرفیت شکست را داشته باشند، توجیه شکست با به کارگیری بهانه‌هایی که درشان اهالی بسکتبال کشور نیست کار نادرست و به دور از اخلاق حرفه‌ای به شمار می‌رود.

داوری تاکید کرد: در این دیدار بازیکنان ما با شایستگی هر چه تمام‌تر به پیروزی رسیدند و نتیجه این دیدار که با اختلاف زیادی نیز همراه بود گویا و رسا‌تر از هر گونه صحبتی است.

وی عنوان کرد: نفت آبادان گرچه در چند دیدار گذشته خود با بدشانسی‌هایی همراه بوده، اما هیچ‌گاه یک تیم از پیش باخته جلوه نداده و بازی‌های تیم ما مقابل پتروشیمی بندر امام که تنها یک قدم با پیروزی فاصله داشتیم و بازی مقابل مهرام که در وقت‌های اضافه نتیجه را به تجربه مهرامی‌ها واگذار کردیم بر این نکته صحه می‌گذارد.

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان خاطرنشان کرد: ضمن اینکه تیم نفت آبادان رقیب سرسختی برای حریفان به شمار می‌رود، تماشاگران آبادانی نیز اخلاق حرفه‌ای و سبک نوین هواداری را در بسکتبال کشور به اجرا گذاشته‌اند و این وصله‌ها قطعا به آبادانی‌ها نخواهد چسبید.

منبع: فارس