تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۶:۵۲
کد مطلب : 63773

جدیدترین گوشی هوشمند نوکیا با دوربین ۴۱ مگاپیکسلی + عکس

خبر جنجالی جدیدترین گوشی هوشمند نوکیا با نام Nokia EOS که دارای دوربینی ۴۱ مگاپیکسلی و مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون ۸ می‌باشد تایید شد.

 

 مدتی کوتاهی پس از آن که نوکیا گوشی هوشمند ۸۰۸ PureView مبتنی بر سیستم عامل سیمبین و مجهز به دوربین دیجیتالی ۴۱ مگاپیکسلی را وارد بازار کرد نخستین شایعات در مورد مدل جدید این محصول مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون منتشر شد. البته تا پیش از این شرکت نوکیا گوشی هوشمند Lumia 920 را مبتنی بر لنز OIS و در خانواده دوربین های دیجیتالی PureView وارد بازار کرده بود، اما این گوشی حسگر تصویربرداری ۴۱ مگاپیکسلی نداشت.

شرکت نوکیا که پیش از این با انتشار دعوتنامه ای خبر برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ ۱۱ ژوئیه را منتشر کرده بود، هم اکنون دومین تیزر تبلیغاتی در مورد این کنفرانس را پخش کرده است.

نوکیا در این تبلیغ جدید گفته است که ۴۱ میلیون دلیل برای برگزاری این کنفرانس دارد و این عدد نگاهی به حسگر دوربین دیجیتالی جدید نوکیا با کیفیت ۴۱ مگاپیکسلی دارد که قرار است این محصول مبتنی بر سیستم عامل ویندوز فون ۸ روانه بازار شود. لازم به ذکر است که طی چند هفته گذشته منابع آگاه برای نخستین بار تصاویر مربوط به گوشی هوشمند  Nokia EOS را منتشر کردند و هم اکنون با این خبر تایید شده است که این محصول دوربینی با کیفیت ۴۱ مگاپیکسل دارد.