تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۱:۰۴
کد مطلب : 98669
عضو مجلس خبرگان رهبری :

جریانات تکفیری ،توطئه صهیونیست ها برای به فراموشی سپردن مسئله قدس است/کمک به فلسطین مهمترین مسئله دنیای اسلام است

آیت الله محسن حیدری اظهار داشت:جریانات تکفیری ،توطئه صهیونیست ها برای به فراموشی سپردن مسئله قدس است لذا بر همه اهل بصیرت لازم است که حضور جدی و قوی تری داشته باشند تا این توطئه صهیونیست ها را بتوانند خنثی کنند.

 

 

آیت الله محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با رهیاب در خصوص اهمیت راهپیمایی روز قدس اظهار داشت:در ارتباط با قدس باید عنوان کنم که امام امت فرمود : روز قدس ، روز اسلام است راهپیمایی روز قدس و واجب بوده ، هست و خواهد بود.

وی ادامه داد:کمک به فلسطین مهمترین مسئله دنیای اسلام است و مربوط به مسلمانی ما است.

آیت الله محسن حیدری تصریح کرد:رژیم صهیونیستی غده ای است سرطانی که در میان کشور های اسلامی قرار دارد و همه را مورد تهدید قرار می دهد.

وی با اشاره به اهمیت مضاعف بزرگداشت روز قدس امسال ادامه داد:جریانات تکفیری ،توطئه صهیونیست ها برای به فراموشی سپردن مسئله قدس است لذا بر همه اهل بصیرت لازم است که حضور جدی و قوی تری داشته باشند تا این توطئه صهیونیست ها را بتوانند خنثی کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری  تاکید کرد :شعار امسال همه مسلمانان در روز قدس قطعا مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل است.

وی ادامه داد:راهپیمایی روز قدس عبادت بسیار بزرگی استجهاد ،روزه، امر به معروف و نهی از منکر ،احساس مسئولیت و عمل کردن به وصیت امیر المؤمنین است که می فرمایند:همیشه در مقابل ظالم بایستید و نسبت به مظلوم یار و وفادار باشید.

آیت الله محسن حیدری  در پایان گفت:قطعا مردم فلسطین مظلوم اند بنابراین کسانی که در روز قدس شعار میدهند به فرمایش امیرالمؤمنین علی علیه السلام عمل میکنند.