تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۰:۴۶
کد مطلب : 54263
دو شرور دستگیر شدند/

جزئیاتی تازه از ورود اراذل و اوباش قمه به‌دست به دو بیمارستان اردبیل

روز یکشنبه ۲۵ آبان ماه بود که ‌عده‌ای اراذل و اوباش با قمه و قداره وارد دو بیمارستان در اردبیل شدند و ترس و دلهره تمام فضای بیمارستان را در برگرفت.

جزئیاتی تازه از ورود اراذل و اوباش قمه به‌دست به دو بیمارستان اردبیل

به گزارش عصر آبادان  ،   به نقل از سبلانه گفته می شود دو گروه اراذل و اوباش با قمه و قداره در محله پناه آباد اردبیل باهم درگیر و در این بین عده ای از آن ها مجروح شدند.

به گفته شاهدان عینی عصر دیروز عده ای سه  مجروح را که جراحات ناشی از چاقو و قمه در آن ها دیده می شد به بیمارستان سبلان اردبیل آوردند و کادر بیمارستان مشغول مداوای آن ها شد دو نفر از آن ها سرپایی پاسمان و مرخص شدند و نفر سوم به دلیل علائم سردرد و تهوع برای مداوای بشتر به بیمارستان فاطمی منتقل شد.

در این بین عده ای از اراذل و اوباش  قمه و قداره به‌دست و داخل بیمارستان سبلان اردبیل شدند و با همراهان سه مجروح درگیر شدند و سپس از بیمارستان خارج شدند.

بعد از انتقال فرد سوم به بیمارستان فاطمی پرسنل این بیمارستان مشغول مداوای فردی شدند که جراحات ناشی از زخم چاقو و علائم سردرد و تهوع داشت در این بین عده ای از اراذل و اوباش به بیمارستان فاطمی وارد شدند و دو گروه باز  با هم درگیر شدند.

درپی این درگیری نگهبانان و پرسنل نیروی انتظامی حاضر در بیمارستان در محل درگیری حاضر شدند تا درگیری پایان یابد؛ گفته می شود دست مامور انتظامی در جریان این درگیری شکسته است.

ناصر عتباتی اعلام کرد: با عوامل ناامنی در بیمارستان فاطمی استان اردبیل برخورد جدی می‌شود.

خبر ها حاکی از این است که دونفر از اراذل و اوباش  وارد شده به دو بیمارستان اردبیل دستگیر شده اند.

انتهای پیام/پ