تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۴:۱۵
کد مطلب : 37272
مسئول روابط عمومی آتش نشانی دزفول:

جسد دختر اندیمشکی و جنازه سرباز خراسانی را از رودخانه دز بیرون کشید +تصاویر

قربان رمضان ضمن هشدار در مورد افزایش چشمگیر غرق شدگان در رودخانه دز اظهار کرد: طی یک هفته گذشته جنازه جوان ۲۳ ساله خراسانی و جسد دختر ۲۲ ساله اندیمشکی در آبهای رودخانه دز توسط آتش نشانان کشف و از آب بیرون کشیده شده است.

 

به گزارش عصر آبادان ،  به نقل از دزفول امروز، “محمد قربان رمضان” مسئول روابط عمومی آتش نشانی دزفول در گفتگو با خبرنگار دزفول امروز ضمن هشدار در مورد افزایش چشمگیر آمار غرق شدگان در رودخانه دز نسبت به وضعیت مشابه در سال گذشته اظهار کرد: طی یک هفته گذشته جنازه جوان ۲۳ ساله خراسانی و جسد دختر ۲۲ ساله اندیمشکی در آبهای رودخانه دز توسط آتش نشانان کشف و از آب بیرون کشیده شد.

وی افزود: در ساعت ۲۱:۲۰ دقیقه پنجشنبه مورخ ۹۳/۰۵/۹ در پی تماسی با سامانه ۱۲۵ این سازمان مبنی بر روئیت جناره مردی در رودخانه دز واقع در روبروی بیمارستان ایت ا… نبوی ، ستاد فرماندهی عملیات اکیپی از آتش نشانان را به همراه خودرو امداد و نجات روانه محل ذکر شده کرد که آتش نشانان پس از یک ساعت جستجو در این منطقه، جنازه را روئیت کرده و به بیرون از رودخانه منتقل کردند.

قربان رمضان از تحویل جنازه به پلیس برای انجام مراحل قانونی خبر داد و تصریح کرد: پس از گذشت یک روز از این ماجرا و پیگیری ستاد فرماندهی عملیات برای مشخصات فرد مغروق، معلوم شد که وی سرباز و اهل شهر یونسی ار توابع شهرستان بجستان استان خراسان رضوی میباشد .

 16928IMAG1878 1 آتش نشانی دزفول، جسد دختر اندیمشکی و جنازه سرباز خراسانی را از رودخانه دز بیرون کشید +تصاویر

مسئول روابط عمومی آتش نشانی دزفول از حادثه ای مشابه طی هفته گذشته خبر داد و گفت: این دختر ۲۲ ساله ساکن اندیمشک که پنجشنبه شب به همراه خانواده خود برای تفریح به ساحل دز (علی کله) آمده بود ، بعلت آشنا نبودن با فن شنا متاسفانه در رودخانه دز غرق شد.

محمد قربان رمضان به جستجوی بی نتیجه ۷۲ ساعته برای پیداکردن جنازه این دختر خبر داد و گفت: طی تماسی از سوی یک شهروند و اعلام روئیت جنازه این دختر ۲۲ ساله بعد از پل شناور، ستاد فرماندهی عملیات خودرو امداد و نجات را سریعا به محل مشاهده جنازه فرستاد ولی بعلت سرعت زیاد آب، جسد وارد کانال سنجر شد. آتش نشانان سریعا به جستجو ادامه دادند و جسد وی را در ابتدای ورودی کانال سنجر از آب بیرون آوردند.

مسئول روابط عمومی آتش نشانی دزفول ضمن هشدار به همه همشهریان و مسافرانی که قصد شنا در ساحل رودخانه دز دارند گفت: ضمن مراقبت از فرزندان خود، چنانچه به فنون آب آشنا نیستند از شنا در رودخانه دز امتناع کرده و از شنا محل هایی که ممنوع اعلام شده است اکیدا خودداری نمایند.

 1. محمد عبدالهیان می‌گه:

  با سلام . من این جوان سرباز ۲۳ ساله را خیلی خوب میشناسم .
  مطمئن باشید او هیچ گاه در آب غرق نشده چون اون آدمی نبود که بره شنا حالا اونم توی آب رودخانه دز .
  این جوان طبق نظر دوستانش راه خودش رو می رفته و می اومده . من از نیروی انتظامی و آگاهی میخام این حادثه رو پیگیری کنن چون احتمال داره این جوان به قتل رسیده باشه تا غرق شده باشه .
  آهای مسئولین . اگه پدر و مادر این پسر رو می دیدید که چطور دارن در فراغ فرزند ناکامشان آب می شوند ساده از کنارش نمی گذشتید .
  خواسته من و تمام مردم شهر یونسی از شما پیگیری این موضوع می باشد . بر ما واضح است که این جوان غرق ننشده است