تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۳:۴۶
کد مطلب : 25099
به مناسبت میلاد فاطمه زهرا(س)/

جشن “میلاد بانوی آب و آینه” در آبادان برگزار می شود/ پخش زنده از شبکه دو سیما

مسئول کمیسیون بانوان فرمانداری ویژه آبادان گفت: به مناسبت میلاد با سعادت فاطمه زهرا(س)، جشن باشکوهی تحت عنوان ” میلاد بانوی آب و آینه ” در آبادان برگزار می شود.

مهساالسادات محسن فر افزود: جشن مذکور از سی ام فروردین ماه جاری تا یکم اردیبهشت ماه امسال از ساعت ۲۰ الی ۲۳:۳۰ در محل پارک ۱۷ هکتاری جنب هتل کاروانسرا برگزار می شود.

وی با اشاره به همکاری و همفکری بانوان عضو این کمیسیون در جهت برنامه ریزی برای بگزاری یک آئین باشکوه اظهار کرد: این آئین در دو بخش فرهنگی و هنری برنامه ریزی شده و در ایام مذکور به اجرا در می آید.

مسئول کمیسیون بانوان فرمانداری ویژه آبادان با بیان اینکه در بخش هنری ۲۴ ویژه برنامه طراحی و اجرا می شود تصریح کرد: تقدیر از مادران خاص و نمونه آبادانی، تقدیر از بانوان برگزیده و نخبه در سطح بین المللی، اجرای نمایش کمدی با موضوع زن توسط هنرمندان خانم، اعطای کمک هزینه مالی به زنان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، زندانی و زنانی که اعتیاد خود راترک کرده اند، نورافشانی، اجرای دعای نیایش حضرت زهرا(س)، اجرای سرود توسط گروه سرود ناشنوایان، تقدیر از سه مادر شهید، سه همسر شهید و سه فرزند شهید، مولودخوانی، خواندن شعر توسط بانوی شاعره با موضوع حضرت زهرا(س)، حضور بازیگران وکارگردانان زن سینمای ایران و غیره برخی از این برنامه ها به شمار می رود.

محسن فر یادآور شد: در بخش فرهنگی نیز ۳۰ غرفه در اختیار بانوان با مشاغل مختلف و یا ادارات سطح شهر جهت ارائه دستاوردهایشان قرار داده شده است.

وی از کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان، غرفه سلامت (انجام تستهای غربالگری، مشاوره روانشناسی، معاینات جسمی بانوان و آموزش، غرفه فنی و حرفه ای برای نمایش و آموزش صنایع دستی به بانوان، غرفه حوزه علمیه جهت نمایشگاه حجاب وعفاف، غرفه کارشناس و مشاور حقوقی برای پاسخگویی به سوالات حقوقی و قضایی بانوان، غرفه غذای سلامت، غرفه هلال احمر، هنرهای مهارتی، آموزش و پرورش، غرفه نماز و غرفه خلاقیت با حضور کارشناس از تهران به عنوان برخی از غرفه های یاد شده در بخش فرهنگی این آئین نام برد.

مسئول کمیسیون بانوان فرمانداری ویژه آبادان با اشاره به اینکه جشن میلاد بانوی آب وآینه توسط صدا و سیمای مرکز آبادان پوشش تصویری داده می شود گفت: در روز دوم (۳۱ فروردین )همزمان با میلاد باسعادت فاطمه زهرا(س) این برنامه به طور زنده و مستقیم از شبکه دو سیما جمهوری اسلامی پخش می شود.

مرجع / مـهـر
  1. دوست گفت:

    مسولان امر توجه داشته باشند به اسم جشن میلاد
    ارزشها زمین نزنند
    ایام عید این پارک امتحان خودش پس داده