تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۹:۱۴
کد مطلب : 33153

جلسات محرمانه برای اعلام یک منطقه آزاد

طی چند روز گذشته “ح.م” به همراه دو نماینده اصلاح‌طلب اسبق و فعلی در مجلس شورای اسلامی به صورت محرمانه در یکی از شهرستان‌های استان اردبیل حضور یافته و جلساتی را برگزار کرده اند.

جلسات محرمانه برای اعلام یک منطقه آزاد

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، یکی از سیاست های دولت یازدهم افزایش مناطق آزاد کشور برای افزایش سرمایه گذاری های خارجی است.

در این راستا تعدادی از مناطق جنوب کشور به عنوان منطقه آزاد اعلام شدند که پس از آن قیمت های این مناطق به شدت افزایش یافت.

در همین رابطه شنیده شده طی چند روز گذشته “ح.م” به همراه دو نماینده اصلاح‌طلب اسبق و فعلی در مجلس شورای اسلامی به صورت محرمانه در یکی از شهرستان‌های استان اردبیل حضور یافته و جلساتی را برگزار کرده اند.

این جلسه جهت بررسی این شهرستان در خصوص منطقه آزاد تجاری و پتانسیلهای موجود در آن برگزار شده است تا در صورت امکان این شهرستان نیز جزء مناطق آزاد اعلام شود.

گفته می شود این افراد نقش موثری در صدور مجوز‌ مناطق آزاد در کشور دارند.

پیش از این نیز اخباری مبنی بر اینکه فرزندان دو تن از مسؤولان دولت با اطلاع از این که قرار است منطقه جاسک به عنوان منطقه آزاد اعلام شود، زمین های این منطقه را با قیمت نازل خریداری و شرکتی را با عنوان شرکت توسعه فراگیر جاسک راه اندازی کرده اند منتشر شده بود.

انتهای پیام/