تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۴ | ۱۱:۲۰:۰۶
کد مطلب : 101254

جمشید مشایخی و نیوشا ضیغمی از فاجعه منا گفتند

جمشید مشایخی و نیوشا ضیغمی دو هنرمند کشورمان ضمن همدردی با خانواده قربانیان حادثه مرگبار ˝منا˝ اظهار امیدواری کردند که روزی برسد دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخ از سر بی‌تدبیری نباشیم.

جمشید مشایخی و نیوشا ضیغمی از فاجعه منا گفتند
به گزارش عصر آبادان :جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت بابیان اینکه با دیدن تصاویر مربوط به این حادثه به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است، گفت: جای تاسف دارد این اتفاق در شرایطی می‌افتد که میزبان میهماندار زائران خدا است و باید بهترین شرایط را برای پذیرایی فراهم کند اما متاسفانه شرایط را به گونه‌ای پیش برده که این فاجعه بزرگ رقم خورده است.
رئیس انجمن بازیگران سینما و تلویزیون ادامه داد: خانواده درگذشتگان شرایط سختی دارند و در حالی که در تدارک استقبال از یاران سفرکرده‌شان بودند حالا چشم به آمدن پیکر بی‌جان عزیزانشان هستند که این بسیار ناگوار است.
جمشید مشایخی با تسلیت به خانواده‌های داغدار برای مجروحین این حادثه آرزوی سلامتی کرد.
نیوشا ضیغمی نیز هم ضمن ابراز تأسف از حوادث به وجود آمده برای شماری از مسلمانان در سرزمین وحی تاکید کرد و گفت: باید با مسببان اصلی این اتفاق برخورد جدی شود. نیوشا ضیغمی درباره فاجعه اخیر منا گفت: حوادث به وجود آمده در مکه باعث مکدر شدن خاطر تمام مسلمانان جهان شده، به طوری که با مشاهده تصاویر منتشر شده از این حادثه هولناک اشک از چشم مسلمان و غیرمسلمان جاری می‌شود.
وی افزود: با تمام بازماندگان ایرانی این حادثه همدردی می‌کنم و امیدوارم نمایندگان دولت پاسخی قاطع به مسببان این سهل‌انگاری بدهند تا مرهمی باشد بر زخم آن‌ها.
به غیر از نیوشا ضیغمی پیش از این نیز سایر اهالی فرهنگ و هنر با انتشار یادداشت‌هایی تأسف خود را از این حادثه دردناک اعلام کرده‌اند.