تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۲۳:۳۹:۱۲
کد مطلب : 109574

جمله دردسرساز مهدی رحمتی!

سوتی عجیب تلگرام باشگاه استقلال، برای رحمتی دردسرساز شده است.

جمله دردسرساز مهدی رحمتی!

  مهدی رحمتی فکرش را هم نمی‌کرد بخاطر شوخی با بیرانوند، تا این حد به دردسر بیفتد. رحمتی در جریان بازی نفت و استقلال، بارها سعی کرد جلو توهین تماشاگران به بیرانوند و داور بازی را بگیرد. پس از پایان مسابقه هم رحمتی اجازه نداد کادرفنی استقلال به داور حمله‌ور شوند. با این وجود، حرفی که او قبل از شروع بازی به بیرانوند زد او را به حاشیه برده است.

رحمتی در رختکن به شوخی، بیرانوند را «لنگی دو آتشه» خطاب کرد. موضوعی که بیرانوند هم آن را تایید می‌کند: «رحمتی به من لنگی خالی نگفت. گفت لنگی دوآتیشه!» البته بیرانوند، تاکید کرد رحمتی بارها جلوی فحاشی تماشاگران به او را گرفت. جالب اینجاست این شوخی دو نفره، توسط تلگرام باشگاه استقلال رسانه‌ای شد. آن‌ها ویدئویی از تصاویر پیش از شروع بازی منتشر کردند که جمله رحمتی به بیرانوند، به وضوح در آن شنیده می‌شود.

پرسپولیسی‌هایی که بعد از اتفاقات این فصل، از رحمتی انتظار چنین کاری را نداشتند به اینستاگرام او ریختند و حسابی از خجالت کاپیتان استقلال درآمدند. رحمتی که این فصل از حاشیه دوری کرده بود حالا با موجی از حملات و خشم طرفداران رقیب روبروست. آن هم به لطف ویدئویی که توسط رسانه رسمی استقلال منتشر شد!