تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۰۳:۵۲:۱۱
کد مطلب : 107819
پس از اعمال فشارها برای سلب آزادی بیان/

حسن عباسی در حوزه علمیه آبادان سخنرانی می کند

حسن عباسی سخنران مطرح کشوری ، روز سه شنبه همین هفته در حوزه علمیه امام صادق علیه السلام به بیان مواضع روشنگرانه خود می پردازد.

به گزارش عصر آبادان ، پس از اعمال فشارهای مختلف به دانشکده نفت آبادان که با هدف لغو مراسم سخنرانی حسن عباسی در این دانشکده صورت گرفت ، متولیان حضور این سخنران معروف تصمیم گرفتند برای بهره مندی بهتر عموم مردم ، این برنامه را به محیطی خارج از دانشکده انتقال دهند.

بنا به اخبار رسیده ، مدیریت حوزه علمیه امام صادق علیه السلام آبادان با برپایی مراسم سخنرانی این سخنران مطرح موافقت کرد و قرار است حسن عباسی در روز سه شنبه و ساعت ۱۵ در سالن اجتماعات این حوزه ، برای مردم و جوانان به سخنرانی بپردازد.

یکی از فعالان فرهنگی که نخواست نامش برده شود ، در گفت و گو با عصر آبادان از عدم توجه برخی نهادهای انقلابی در این زمینه و شانه خالی کردن از ایجاد زمینه های حضور و سخنرانی دکتر عباسی در آبادان ابراز گلایه کرده و از همراهی خواسته یا ناخواسته آنان با مخالفان عقاید انقلابی در آبادان که فرصت ارتباط و روشنگری امثال دکتر عباسی در بین جوانان آبادان را سلب کرده اند ، به شدت انتقاد کرد.

 1. ناشناس می‌گه:

  تهمت به دکتر عباسی بابت بی سوادی اونم به خاطر نفهمیدن لقبی که استفاده میشه … من الان معنی نفهم رو فهمید م

 2. آبادانی می‌گه:

  این اقا اصلا سواد ندارد و مدرک تحصیلی لیسانسش هم زیر سوال است ! کدام دکتر ؟ ایشان مدرک دکترا ندارد همین یک دلیل کافی است که نه تنها به ایشان اجازه سخنرانی داده نشود بلکه بخاطر این لقب جعلی محاکمه شود.
  جای تعجب هم ندارد که محل سخنرانی ایشان بشود حوزه علمیه ! کدام علم ؟ خجالت بکشید. آبادان را ناآباد کردید با این افکار پوسیده

 3. مهرداد می‌گه:

  بسیار هم عالی

  متاسفانه هنوز در دانشگاه ها انقلابی رخ نداده که تفکر لیبرال از آن خارج شود و فضا برای رشد روشنگران و دوستداران انقلاب فراهم بشه
  و بسیج دانشگاهی در آبادان عملکردی ضعیف دارد و مسولان گویی انقلاب را به فراموشی سپرده اند و به سرعت بسمت سکولاریسم چهار نعل می تازند من به عنوان یک فردی که ۲۲ سال در این شهر زندگی کرده ام حرکت انقلابی از مسولان و نه دانشگاها ندیده ام هرچه بوده از برکت جامعه روحانیت این استان و اقلیت افراد بوده.
  این شهر بشدت با منطقه آزاد تجاری شدت تحت نفوذ سبک زندگی غربی قرار گرفته که جای تاسف بسیار دارد و هیچ نهادی هم چه خودجوش چه دولتی سعی در برگزاری حرکات انقلابی ندارد و هرکه ذره حرکتی کند درجا خفه می شود.