تاریخ انتشار خبر: ۹ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۹:۵۹
کد مطلب : 92611

حسین موتورچی زورگیر حرفه ای آبادان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری حسین موتورچی زورگیر سابقه دار معروف این شهرستان با کمک پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین کهیایی شنبه به رسانه ها گفت: درپی بروز سرقت و زورگیری های متعدد در برخی از نقاط شهر آبادان و نارضایتی مردم، شناسایی و دستگیری زورگیران چاقو به دست که باعث ناامنی در شهر شده بودند، در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان در تحقیقات فنی پلیسی و بازبینی دوربین های شهر، جوان سابقه داری که به تازگی از زندان آزاد شده و دوباره به کار خلاف بازگشته بود را شناسایی کردند.

سرهنگ کهیایی گفت: ماموران، با حکم مقام قضایی دستگیری این فرد شرور را در دستور کار قرار دادند و بر این اساس، ماموران کلانتری ۱۵ درحال گشت زنی زیرپل امام رضا (ع) این شهر، وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: ماموران در بازرسی بدنی از وی چند چاقو، ساطور و شمشیر کشف کرده و وی را به کلانتری ۱۵ فرستادند.

سرهنگ کهیایی گفت: بیش از ۲۰ شاکی از حسین موتورچی به دلیل سارقت اموالشان از وی اقامه دعوا کردند.

سرهنگ حسین کهیایی با هشدار به افرادی که قصد برهم زدن نظم عمومی شهروندان آبادانی را دارند، افزود:پلیس شهرستان آبادان با این افراد به شدت برخورد خواهند کرد.

مرجع / ایرنا
  1. احمد گفت:

    براشون مسکن و خوراک و تحصیل جور کنن تا فردا بجای خلافکار مهندس و دکتر و پلیس بشن

  2. احمد گفت:

    چند روز پیش دو پسر بچه کنار چراغ قرمز دیدم که از توقف خودروها پشت چراغ قرمز استفاده میکردن تا شیشه ماشینا رو تمیز کنن کو مسؤلین و کمیته امداد و نهادهای کمکی که به داد اینها برسن که فردا جامعه خلافکار تحویل نگیره اینهمه میگن جامعه داره پیر میشه و زاد و ولد کمه چرا مسؤلین نمیان رو اینجور بچه ها کارکنن