تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , اسفند, ۱۳۹۲ | ۲۰:۰۹:۰۲
کد مطلب : 19927
سردار شاهوار پور در گفت وگو با عصر آبادان:

حفظ حرمت عزای حضرت زهرا(س) اولویت مردم در ایام نوروز خواهد بود

عصر آبادان : فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: مردم به شایستگی حرمت عزای حضرت زهرا(س) در ایام نوروز را رعایت خواهند کرد.

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان در گفت و گو با عصر آبادان با اشاره به تقارن ایام نوروز با شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت : همواره در سال های گذشته با این موضوع مواجه بودیم که نوروز مان با عزای آل الله ، محرم و فاطمیه تقارن داشته باشد.سابقه نشان می دهد مردم در چنین مواقعی بهترین کار را انجام داده و اولویت  را عزای آل الله  تشخیص می دهند.

شاهوارپور

وی گفت: ما هر چه داریم از ائمه طاهرین است.انسانیت ،بزرگی و شرف مان و درس زندگی مان را مدیون حضرت فاطمه (س) و اولاد معصومش(ع) هستیم. لذا تردید نداریم هم مسئولین و هم مردم  چه در مراسمات  و چه در عروسی ها ،  حرمت ایام فاطمیه و حضرت زهرا(س)  را نگه می دارند.

سردار شاهوار پور در پاسخ به سوال خبرنگار عصر آبادان در خصوص اصرار برخی به برپایی مراسمات هنجارشکن در شهرهای محوری میزبان راهیان نور افزود: در شهرستان های محوری  نیز تدابیری در نظر گرفته شده است . البته ممکن است مجموعه ای بصورت غیر سازمانی بخواهند اقدامی صورت دهند اما خواست مردم ، روحانیت و بسیجیان همگی بر اساس پاسداشت برنامه های مرتبط با ائمه طاهرین(س) است.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان یادآور شد: مردم ما همیشه نمونه بوده اند. در برگزاری یادواره های شهدا ،مراسمات عزاداری ، در ایام محرم و فاطمیه همواره خوزستان پیشتاز بوده است و انشاءالله در این برهه از زمان نیز به شایستگی به ساحت مقدس حضرت زهرای اطهر(س) ارادت خود را نشان خواهند داد.