تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۷:۱۲:۰۶
کد مطلب : 22798

حماس: پیروزی اردوغان به برکت دعاها در مسجد الاقصی بود

مریم صالح از فرماندهان حماس و عضو مجلس قانون گذاری فلسطین گفت: پیشتازی حزب عدالت و توسعه در انتخابات شهرداری های ترکیه سیلی محکمی به تمام سازمانهای خبیث منطقه بود!

 
به گزارش رهیاب نیوز مریم صالح از فرماندهان حماس و عضو مجلس قانون گذاری فلسطین گفت: پیشتازی حزب عدالت و توسعه در انتخابات شهرداری های ترکیه سیلی محکمی به تمام سازمانهای خبیث منطقه بود!

وی در گفتگو با خبرگزاری آناضول ترکی روز دوشنبه تصریح کرد: دستاورد مردم ترکیه در این انتخابات  و اعتماد دوباره به حزب عدالت و توسعه و رجب طیب اردوغان سیلی محکمی به چهره تمام سازمانها و نهادهای خبیث منطقه و استعمار زد که قصد ویرانی ترکیه را داشتند.

وی افزود: مردم فلسطین اخیرا به شدت پیگیر تحولات ترکیه بودند ام اامروز از استقامت ترکیه و بنای آن بر اساس فرهنگ و اصول و ارزشها بسیار شادمان است و این پیروزی بزرگ به برکت دعاهایی است که از مسجد الاقصی و غزه و نوار غربی به اسمان بلند شده بود!!

از طرف دیگر حزب آزادی و عدالت مصر نیز در صفحه فیس بوک خود  نوشت : اردوغان پیروز شد و انقلابی ها طعم تلخ حسرت را می چشند.

گفتنی است که اردوغان پس از پیروزی هنگام سخنرانی برابر هزاران نفر از هوادارانش دست خود را بعنوان علامت ” رابعه” بالا برده بود که اشاره ای به جنبش اخوان المسلمین است.