تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۷:۴۵
کد مطلب : 63648
حمیات از گلشیفته؛

حمایت یک شاعر از برهنه شدن گلشیفته فراهانی! +تصاویر

 هرزگی و برهنه نگاری تمام عیار گلشیفته فراهانی در آخرین شماره مجله “ایگوئیست” فرانسه، که موج نفرت و تأسف ایرانیان […]

 هرزگی و برهنه نگاری تمام عیار گلشیفته فراهانی در آخرین شماره مجله “ایگوئیست” فرانسه، که موج نفرت و تأسف ایرانیان نجیب و اصیل را در اقصی نقاط جهان بهمراه داشته اما در داخل کشور با کف و هورای همکار شیرین عبادی، واکنش های جدید دیگری را برانگیخته است.

 

گلشیفته فراهانی که با هدف جلب نظر کمپانی‌ها و کارتل‌های هالیوودی و بخاطر چند مشت دلار ، هر از چند گاهی به عریانی و رفتارهای مغایر با فرهنگ نجیب ایرانی دست می زند ، در دوران فتنه ۸۸ نیز با تولید چند کلیپ تصویری به همراهی و حمایت از این جریان غیرقانونی و هرج و مرج طلب تلاش می کرد. اما با شکست جریان فتنه، آوارگی و آشفتگی گریبانگیر وی و اطرافیانش را بطور کامل فرا گرفته است.

 

 

در این میان یغما گلرویی شاعر برخی از شعرهای شاهین نجفی خواننده هتاک و شیطان پرست، که در داخل کشور سکونت دارد، مأموریت دارد تا با حمایت از اقدامات ساختار شکنانه و غیر اخلاقی گلشیفته در برخی شبکه های محفلی ،تمام تلاش خود را برای خوش رقصی در مقابل ناظران تحولات کشور در جاسوسخانه های غربی به کار بگیرد.

 

همراه عزیز و شفیق شیرین عبادی و رابط حلقه فتنه با عوامل اصلی هتک حرمت به ساحت مقدسات و شخصیت های ارزشمند تاریخ شیعه در حالی به این اقدامات وقیحانه دست می زند که در پیش افکار عمومی داخلی و خارجی فعالیت شبکه ای طیفی از منافقین، همجنس بازان، بهاییان و ضد انقلاب ها با شیرین عبادی خانم مدعی حقوق بشر ( بخوانید مهره اجرای پروژه های تخریبی دستگاههای اطلاعاتی غرب علیه منافع ملت ایران در مجامع بین المللی) به روشنی، محرز و مشخص شده است.

 

 

مدح و تمجید “گلرویی” از برهنه نگاری های” فراهانی” خط سیر یک پروژه دنبال دار” حیا زدایی” است که چندی پیش “مسیح علی نژاد” در برابر ساختار شکنی های شاهین نجفی و برهنه شدنش در کنسرت تورنتو، آن را پیموده و البته با واکنش منفی ایرانیان نجیب مواجه شده بود.

 

 

گفتنی است مسیح علی نژاد که همواره در رسانه های اجاره ای فارسی زبان به حمایت از شاهین نجفی می پرداخت، در کنسرت قبل از تورنتوی این خواننده مرتد که در لندن برگزار شده بود، بهمراه برخی از کارمندان شبکه بی بی سی حضور پیدا کرده و با رفتن بر روی سن و گرفتن میکروفن به تعریف و تمجید از ابتذال ها و هتاکی های شاهین نجفی بر علیه اعتقادات صدها میلیون مسلمان شیعه پرداخته بود.

منبع: جام نیوز