تاریخ انتشار خبر: ۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۳:۰۳:۳۷
کد مطلب : 27269

حمله به خودروی بازیگری که به رهبرش تبریک فرستاد +فیلم

الهام چرخنده چندی پیش در یک پیام نوروزی خود عید را به مقام معظم رهبری تبریک گفت ، همین مسئله باب جدیدی برای حمله به این بازیگر را از سوی معاندین باز کرده است.

پس از آنکه چند سال قبل شهاب حسینی و پروانه معصومی دو بازیگر مطرح سینما در دیدار با رهبر انقلاب صحبت کرده بودند و چندی پیش نیز مریلا زارعی، بابک حمیدیان و ابراهیم حاتمی کیا به دفاع مقدس و ارزش های انقلاب اسلامی ادای احترام کردند، این بار الهام چرخنده بازیگر زن سینمای ایران در اقدامی قابل تقدیر در برنامه زنده تلویزیونی ابتدا شعری در وصف مولا امام علی(ع) خواندند و سپس سال جدید را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت. تبریکی که برای خیلی ها دلچسب بود و البته برخی هم این عرض ارادت را برنتافتند و دستاویزی کردند برای حمله به این هنرپیشه زن سینما.

الهام چرخنده، مدتی قبل تر نیز عکسی از خود را که در حرم مطهر امام رضا(ع) گرفته شده بود و دارای حجابی کامل نیز بوده است در صفحه اینستاگرام خود قرار داده بودند.

حاشیه نوشت چرخنده برای عکسش: آقا امام رضا دعوتم کردند …بعد خیلی وقت …لابه لای محبت مردم و دعا و ذکر و عشق و خدا به یاد همتون بودم رفقا.

این حرکات ارزشی، واکنش های متفاوتی را نیز به دنبال داشته است که از تحسین و تمجید (البته کمتر!) بوده است تا تخریب و چسباندن انگ هایی چون چاپلوسی از سوی مخالفان و البته در این میان رسانه های بیگانه نیز بیکار ننشسته اند.

حتی چندی قبل عده ای نیز اقدام به شکستن شیشه های ماشین این هنرمند کرده اند.

تاجایی که خود خانم چرخنده در صفحه اینستاگرام شون با دلی شکسته و البته امیدوار و “محکم” از این واکنش ها متنی را قرار داده اند:

منبع:ظهور ۱۲

 1. خادم المهدي(عج) می‌گه:

  دمتتتتتتتتتتتتت گرم بخدا خانم چرخنده
  عشق فقط یک کلام سید علی والسلام
  به کوری چشم دشمنان ولایت…
  ما همه حال حامی شما شیرزن هستیم دلتون قرص باشه ما بازیگرای ارزشی رو تنها نمیزاریم.

 2. افسر جنگ نرم می‌گه:

  درود بر خانم چرخنده

 3. م م می‌گه:

  خانم چرخنده هرکسی با امام و ولایت فقیه همراه شود تنها میشود تنهایی که عشق خالق توش داره

 4. ناشناس می‌گه:

  درود به شما

 5. اسماعیل می‌گه:

  خانم چرخنده باید الگوی خیلی ازبازیگرها باشن من که خیلی حال کردم

 6. ایرانیم می‌گه:

  سلام بر شیرزنان این مرز بوم
  درود بر شما