تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۴:۴۲
کد مطلب : 34750

حمله به یک اتومبیل در بزرگراه +عکس

مادر و پسر امریکایی از لحظات هجوم و پرش یک جوان به پشت اتومبیل در حال حرکتی در یکی از بزرگراه‌های کارولینا تصاویر جالبی گرفته‌اند.

«برندا کروز» و پسرش «ساموئل» در این باره می‌گویند: حین رانندگی بودیم که ناگهان یک جوان روی اتومبیل جلویی‌ما پرید و با ضربه‌ای محکم شیشه پشت اتومبیل را شکست و سعی در وارد شدن به داخل آن را داشت و ما هم فوراً این حادثه را به مأموران خبر دادیم.

پلیس پس از گزارش این مادر و پسر و بازبینی صحنه فیلمبرداری شده در حال جست‌وجو است تا جوان مهاجم را دستگیر و رابطه او با سرنشینان اتومبیل را روشن کند. راننده اتومبیلی که مرد جوان با شکستن شیشه عقب وارد آن می‌شد یک زن بود و یک کودک هم روی صندلی عقب خودرو قرار داشت.

حمله به یک اتومبیل در بزرگراه +عکس

سرعت این اتومبیل حدود ۸۰ کیلومتر در ساعت برآورد شده بود و پلیس می‌گوید بدون شک زن (راننده خودرو) و مرد جوان با یکدیگر آشنایی داشته‌اند و احتمالاً مرد جوان همسر وی بوده‌است که طی درگیری قصد ورود به اتومبیل همسرش را داشته است.

پلیس گفته تاکنون نتوانسته ردی از این زوج بیابد ولی احتمال نمی‌رود خطر جدی زن راننده و بچه‌اش را تهدید کند چراکه مرد جوان با آنها آشنایی داشته است. کارآگاهان پلیس کارولینا در حال انجام تحقیقات در این ارتباط هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران