تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۹:۰۷
کد مطلب : 77996
فرماندار اهواز :

خانواده ها مراقب فرزندان خود باشند تا از چهارشنبه سوری به سلامت عبور کنیم/برای تامین امنیت نوروز از ظرفیت بسیج استفاده می کنیم

اسماعیل ارزانی بیرگانی گفت:مباحث امنیتی، ترافیکی و امدادی را هماهنگ کرده ایم فقط خواهش می کنیم خانواده های همراه فرزندان خود باشند و نگذارند تا کار خطرناکی در این روز انجام دهند تا بتوانیم از چهارشنبه سوری به سلامت عبور کنیم.

 

 

اسماعیل ارزانی بیرگانی فرماندار اهواز در گفتگو با خبرنگار رهیاب در خصوص چهارشنبه سوری اظهار داشت:در شورای تامین بحث امنیتی این موضوع را دنبال کردیم در  جلسات دیگری هم که در این رابطه برگزار کرده ایم قرار شد تا در زمینه کارهای تبلیغی صورت بگیرد.

وی ادامه داد:مردم باید فرزندان خود را کنترل کنند و بر آنها نظارت داشته باشند تا خدای نکرده در چهارشنبه سوری اتفاق بدی برای کسی نیفتد در سال های قبل در این روز  خیلی ها دچار سوختگی شدند و بیمارستان های سوختگی در ایام چهار شنبه سوری حسابی شلوغ می شود

فرماندار با تاکید بر نقش خانواده ها بر جلوگیری از بروز اتفاقات ناخوشانید در چهار شنبه سوری گفت:مباحث امنیتی، ترافیکی و امدادی را هماهنگ کرده ایم فقط خواهش می کنیم خانواده های همراه فرزندان خود باشند و نگذارند تا کار خطرناکی در این روز انجام دهند تا به وجه احسن بتوانیم از چهارشنبه سوری عبور کنیم.

 ارزانی بیرگانی در خصوص امنیت در ایام نوروز هم تاکید کرد:شورای تامین مصوبه ای را داشته است قرار است تا بحث امنیتی در ایام نوروز را بهتر از سالهای قبل انجام دهیم و برای تامین امنیت از ظرفیت بسیج استفاده کنیم.

وی در خصوص مشکلات ترافیکی اهواز هم به رهیاب گفت:باید جلوی بعضی از ساخت و سازها را گرفت باید پارکینگ ها را بیشتر کنیم و با یک طرفه کردن بعضی از خیابان ها و جابه جایی بعضی از مسیرها به بحث ترافیک کمک کرد.

 فرماندار ادامه داد:در کلانشهر اهواز در هسته مرکزی مشکلات ترافیکی داریم که برای برطرف شدن این مشکلات برنامه هایی داریم بنکداران که جابه جا شدن اگر بحث دستفروش ها هم سامان دهی کنیم ترافیک روان تر خواهد شد.