تاریخ انتشار خبر: ۶ , خرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۳۱:۵۷
کد مطلب : 30625

خبر بسیار خوش نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس

با توجه به شرایط حاکم بر پرسپولیس در لیگ سیزدهم، باید اعتراف کرد پرسپولیس این نایب قهرمانی را مدیون زحمات اوست.

 

 

خبر بسیار خوش نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس
به گزارش عصر آبادان –  این روزها تلاش مجموعه پرسپولیس مهیا کردن شرایط خوب و ویژه برای کادر فنی و درخشش این تیم در ۳ جام پیش رو است و در این میان حفظ استخوان‌بندی تیم در فصل گذشته از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این خصوص شنیده‌می‌شود که سرمربی سرخ ها پیش از سفر به فرانسه با چند مهره کلیدی تیمش که شرایط سختی برای تمدید قرارداد داشته‌اند در اتریش تماس گرفته و موفق شده نظر مثبت آنها را برای تمدید قرارداد جلب کند.
بر اساس این گزارش و طبق شنیده‌ها، سید جلال حسینی که شنیده می‌شود از قطر پیشنهادات خوبی هم دارد به همراه محمدرضا خلعتبری که مشکلات مالی فراوانی با سرخ‌ها دارند به سرمربی تیمشان این اطمینان را داده‌اند که پس از بازگشت به ایران قرارداد را ثبت کنند تا دایی با خیالی آسوده به سفر فرانسه برود.
*بنگر فصل دوم را مشروط بسته است
تمدید قرارداد با محسن بنگر آن هم به مدت ۲ ماه سال باعث شه با خیلی از کارشناسان فوتبال به این تصمیم مدیران سرخ خرده بگیرند و ادعا کنند که این فصل مدافع ۳۵ ساله در ۲ سال آینده وضعیت نامشخصی از لحاظ آمادگی خواهد داشت و نمی بایست با نفرات سن و سال دار بدین شکل تمدید قرارداد شود. براساس این گزارش و طبق شنیده‌ها، قرارداد بنگر در هیأت فوتبال ۲ ساله ثبت شده است اما در قرارداد داخلی این بازیکن عنوان شده که قرارداد فصل دوم به رضایت سرمربی از شرایط فنی و جسمانی بنگر بستگی دارد.
با این حساب باید گفت که رحیمی تا به این‌جا برنده این حرف و حدیث‌ها بوده و هیچ سوژه‌ای به دست مخالفانش نداده است.
*تأکید دایی به کارمندان باشگاه: از مذاکره با کرمی بی‌خبرم نگذارید
از نگاه رسانه‌ها و نزدیکان به باشگاه پرسپولیس نزدیک‌ترین گزینه برای پوشیدن پیراهن سرخ در فصل چهاردهم فوتبال، عبدالله کرمی مدافع بلند قامت فولاد خوزستان است که براساس شنیده‌ها در مذاکرات تلفنی به جمع‌بندی خوبی با پرسپولیسی‌ها رسیده است. اما با توجه به فوت یکی از اقوام، این بازیکن نتوانست در زمان حضور دایی در ایران، به تهران بیاید و قراردادش را مکتوب کند به همین خاطر دایی هنگام ترک باشگاه از کارمندان باشگاه خواست تا به محض حضور کرمی در باشگاه او را در جریان مذاکرات و توافق احتمالی قرار دهند.
گفته می‌شود این بازیکن دوشنبه یا سه‌شنبه جاری برای انجام مذاکرات نهایی راهی تهران می‌شود.
*درخواست رحیمی از دایی؛ برای جذب مسلمان عجله نکن
یکی از زیبایی‌ها و جذابیت‌های فصل نقل و انتقالات به جدال تفکرات مدیران باشگاه‌ها مربوط می‌شود که برای برآورده کردن خواسته و مربیان خود از شطرنج‌وار جلو می‌روند.
در لیست ارائه شده از سوی دایی نام محسن مسلمان که در نیم فصل گذشته به صورت قرضی به پرسپولیس آمد دیده ‌می‌شود اما ظاهرأ مدیران ذوب آهن که متوجه این موضوع شده‌اند قصد دارند با مخالفت خود امتیاز بیشتری از سرخ‌ها بگیرند.
براساس این گزارش و به نقل از منابع غیررسمی مدیر عامل ذوب آهن حتی درخواست سرمربی تیمش را برای نگه داشتن خانزاده ‌نادیده گرفته و حکم به بازگشت مسلمان به اصفهان داده است وهیمن موضوع باعث شده که سرمربی سرخ ها نگران عدم موفقیت باشگاه در جذب این بازیکن باشد.
ظاهرأ رحیمی از دایی خواسته که برای جذب مسلمان زیاد عجله به خرج ندهد و اجازه بدهد او با بهترین شرایط حضور مسلمان را در پرسپولیس مهیا کند.
صادقیان هم می ماند
در این میان پیام صادقیان یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد. اما مدیر برنامه های این بازیکن اخیرا در جلسه با علیرضا رحیمی پیشنهاد یکی تیم خارجی را روی میز مدیرعامل پرسپولیس گذاشته است و به همین ترتیب در تلاش است تا پیام صادقیان را ترانسفر کند.
این در حالی است که علی دایی رسما با صادقیان توافق کرده که یک سال دیگر هم در پرسپولیس بماند و این تیم را در بازی های آسیایی همراهی کند. از آنجایی که بازیکن جوان پرسپولیس از دایی خیلی حساب می برد به همین دلیل قبول کرده که تا پایان قراردادش در پرسپولیس بماند.

منبع: باشگاه خبرنگاران