تاریخ انتشار خبر: ۶ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۳:۵۷:۳۲
کد مطلب : 125679
تحقیق و تفحص از فرودگاه های کشور هم در مجلس کلید خورد/

خجسته: سازمان بازرسی پیگیر فساد مالی در فرودگاه همدان/ اختلاس؛ زمینه ساز جابه جایی شبانه در مدیریت فرودگاه

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: هنوز مبلغ اختلاس شده از فرودگاه همدان مشخص نیست با این وجود دستاه های نظارتی و امنیتی به جد پیگیر فساد مالی رخ داده هستند.

خجسته: سازمان بازرسی پیگیر فساد مالی در فرودگاه همدان/ اختلاس؛ زمینه ساز جابه جایی شبانه در مدیریت فرودگاه

«امیر خجسته» در گفت و گو با رودآور، گفت: بنده به عنوان رییس فراکسیون مفاسد اقتصادی همراه با همکاران خود بحث تحقیق و تفحص درباره فرودگاه های کشور را آغاز کرده ایم.

 

وی با بیان اینکه اتفاقات رخ داده در فرودگاه همدان سبب شده مراقبت ها و نظارت های ویژه ای هم از سایر فرودگاه ها داشته باشیم، اظهار کرد: درباره مسائل رخ داد در فرودگاه همدان با مراجع ذی صلاح نظارتی و انتظامی همکاری های لازم را داریم و با جدیت و سرعت موضوع فساد مالی را پیگیر هستیم.

 

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی افزود: در حال حاضر مبلغ اختلاس شده مشخص نیست اما ما پیگیر ماجرا هستیم و مدیر سابق کنار رفته است و پرونده این فساد مالی توسط سازمان بازرسی در حال تحقیق است.

 

خجسته عنوان کرد: زمانی که به مدیری گفته می شود کنار برود و سرپرستی جایگزین او شود، به طور قطع مشخص می شود که مشکلاتی در فرودگاه وجود داشته است.

 

وی تصریح کرد: نظارت بر فرودگاه همدان الگویی برای نظارت و بازرسی از فرودگاه های سراسر کشور شده است.

 

به گزارش خبرنگار رودآور، ۲۴ مهر ماه سال جاری خبری در سایت رودآور با عنوان ” یک جا به جایی شبانه؛ کلوندی؛ سرپرست جدید فرودگاه همدان شد/ خبرنگاران به دنبال علت جا به جایی ” منتشر شد، در آن خبر آمده بوده که ” علی کیخایی از مدیریت فرودگاه همدان رفت و به جای وی سهراب کلوندی به عنوان سرپرست جدید فرودگاه معرفی شد.”

 

حال پس از چند روز مشخص شده است که علت این جا به جایی شبانه بنا به گفته رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی، فساد مالی رخ داده در فرودگاه همدان بوده است.

انتهای پیام