تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۷:۱۸
کد مطلب : 94903

خط پرواز آبادان – کویت برقرار شد

شرکت هواپیمایی آسمان اقدام به برقراری پرواز در مسیر کویت – آبادان – کویت در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته کرد.

محمدسعید انصاری عصر روز چهارشنبه در آئین افتتاح پرواز آبادان-کویت اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی برای افزایش پروازها در آبادان برنامه هایی را پیگیری می کنم.

وی افزود: در گذشته یکی از فعال ترین فرودگاه های کشور، فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان بود و در حال حاضر بر اساس آمارهایی که رئیس این فرودگاه اعلام کرد، پروازهای آبادان توسعه مناسبی یافته است.

نماینده مردم آبادان ادامه داد: به دنبال توسعه پروازهای فرودگاه بین الملی آیت الله جمی آبادان هستم و امیدوارم در آینده نزدیک پرواز نجف نیز در این فرودگاه دایر شود.

انصاری با بیان اینکه فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان رتبه دهم را در بین فرودگاه های کشور دارد، اضافه کرد: امیدواریم در روزهای آینده به لحاظ افزایش پرواز جایگاه نهم را نیز کسب کنیم.

برنامه ریزی برای پرواز آبادان-استانبول

محمدرضارضایی، مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان نیز در آئین اظهار کرد: در خصوص افزایش پروازهای خارجی باید میزان متقاضی مشخص شود.

وی افزود: برای پرواز آبادان-استانبول در حال برنامه ریزی هستیم.

مدیر فرودگاه بین المللی آیت الله جمی آبادان با اشاره به زمان برقراری پرواز آبادان-استانبول توضیح داد: منتظر برنامه های این شرکت هستیم.

رضایی با اشاره به پروازهای شرکت هواپیمایی العربیه عنوان کرد: استقبال از پروزاهای شرکت العربیه در آبادان مناسب بوده است و در فروردین نیز استقبال زیادی از آن شد.