تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۷:۳۰:۳۰
کد مطلب : 77146
در غرب استان تهران؛

خفت گیری در مراسم عروسی توسط باندی مخوف

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در تشریح مهم‌ترین پرونده‌های مکشوفه این پلیس در دو ماه گذشته از دستگیری یک دندانپزشک قلابی، جاعلان اشیای عتیقه و اسکناس و غیره خبر داد.

سردار ناصر اصلانی در حاشیه نشست خبری صبح دیروز خود به تشریح مهم‌ترین پرونده‌های این پلیس در دو ماه گذشته پرداخت و به ایسنا گفت: چندی پیش با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر فعالیت دندانپزشکی قلابی و گزارش عوارض پیش آمده برای وی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت و ماموران اقدامات خود برای رسیدگی به این پرونده را آغاز کردند.

 

وی با بیان اینکه در تحقیقات بیشتر ماموران مشخص شد که فردی بدون هیچ گونه مدرک تحصیلی یا سابقه و تجربه دندانپزشکی اقدام به اجاره یک مطب دندانپزشکی و جذب مشتری کرده است، گفت: همچنین این دندانپزشک که مطبش در شهرستان شهریار بود، به درب منازل نیز مراجعه کرده و با معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدامات درمانی نامناسب، غیربهداشتی و بدون تخصص را روی دندان شهروندان انجام می‌داده است.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه این فرد هزینه کمتری را نسبت به دیگر تعرفه‌های دندانپزشکی دریافت می‌کرده و همین موضوع باعث گرایش برخی شهروندان به وی شده بود، گفت: تاکنون بیش از ۱۰ نفر از شاکیان این فرد شناسایی شده‌اند و کار تحقیقات پلیسی در این زمینه ادامه دارد چراکه ممکن است عوارض ناشی از اقدامات این فرد، در دندان مراجعه‌کنندگان ایجاد شود.

 

اصلانی از شهروندان خواست حتما به پزشکان دارای پروانه نظام پزشکی مراجعه کرده و فریب چنین افرادی را نخورند.

به گفته وی، پرونده این دندانپزشک قلابی به دستگاه قضایی ارجاع شده است.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران همچنین از دستگیری جاعلان سکه و اشیای تاریخی و قدیمی خبر داد و گفت: این افراد اقدام به جعل اسکناس، سکه‌های قدیمی و اشیای تاریخی کرده بودند که توسط پلیس دستگیر شدند.

 

خفت‌گیران مراسم عروسی دستگیر شدند
اصلانی همچنین در تشریح دیگر پرونده‌ها در دو ماه گذشته نیز گفت: باندی مخوف چندی پیش در غرب استان تهران دستگیر شد. این افراد به عروسی‌ها و جشن‌های تولد رفته و اقدام به خفت‌گیری می‌کردند که خوشبختانه دستگیر شدند.