تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۵:۱۴
کد مطلب : 66277

داعش فروشنده مواد مخدر را گردن زد+ تصاویر

یک شهروند سوری متهم به فروش مواد مخدر به دست عناصر تکفیری داعش در استان الرقه اعدام شد.

 گروه تروریستی داعش در استان الرقه سوریه یک شهروند متهم به فروش مواد مخدر را اعدام کرد.

ابنا- این گروه تکفیری که طبق گزارش اداره مبارزه با مواد مخدر روسیه بخشی از درآمد خود را از طریق قاچاق مواد مخدر از افغانستان به اروپا به دست می‌آورد روز گذشته یک فروشنده مواد مخدر را گردن زد.

داعش اعلام کرده که این فرد مواد مخدر از نوع حشیش در رقه می‌فروخته و به اجرای حکم اعدام با شمشیر در ملأعام محکوم شده است.

گروه زیادی از مردم رقه که اکثریت آنان را کودکان و نوجوانان تشکیل می‌دادند برای دیدن اجرای حکم اعدام جمع شده بودند. پس از قرائت حکم، جلاد داعش گردن این متهم را قطع کرد.

چندی پیش اداره مبارزه با مواد مخدر روسیه گزارش کرد که گروه داعش بخشی از درآمد خود را از طریق قاچاق مواد مخدر از افغانستان به اروپا به دست می‌آورد.

«ویکتور ایوانوف» رئیس سازمان مبارزه با مواد مخدر روسیه در یک کنفرانس رسمی اعلام کرد که انتقال مقادیر زیادی از هروئین افغانستان بعنوان یک پایگاه مالی قابل تجدید برای داعش عمل می‌کند و این مسئله در حال حاضر کاملاً واضح و روشن است.

وی افزود: تروریست‌های داعش بخش زیادی از سود مالی خود را از طریق تأمین نیمی از مجموع عرضه هروئین به اروپا از طریق عراق و برخی کشورهای آفریقایی به دست می‌آورد.

 

انتهای پیام