تاریخ انتشار خبر: ۷ , آبان, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۹:۵۰
کد مطلب : 51610

داعش ۴۶ شهروند عراقی را اعدام کرد + عکس

جلادان گروه تروریستی داعش دهها شهروند عراقی و عشیره البونمر را در مرکز منطقه هیت اعدام کردند.

به نقل از ابنا، عناصر تروریستی داعش امروز در انتقام از پیروزی‌های ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی در شمال استان بابل با اعدام۴۶ نفر در غرب شهر الرمادی جنایت جدیدی را در این استان رقم زدند.

جنایتکاران داعش ۴۶ نفر از شهروندان عراقی را که در بین آنان نیروی پلیس و عشایر “البونمر” حضور داشتند در تقاطع حی البکر در مرکز منطقه هیت جمع کردند و به رگبار بستند.

تروریست‌های برای اعدام این افراد چشم‌های آنان را بستند و پس از رقم زدن این جنایت هولناک خانه‌های اعدامی‌ها را اشغال کرده و به سایر ساکنان این منازل اخطار دادند که خانه‌هایشان را ترک کنند.

تکفیری‌های داعش بخشهای عمده‌ای از استان الانبار به مرکزیت شهر الرمادی را اشغال کرده‌اند.

این گروه تکفیری ۲۲ اکتبر گذشته منطقه حی البکر را در اطراف هیت در استان الانبار پس از درگیری با نیروهای امنیتی و نیروهای عشایر موجود در منطقه، تحت کنترل خود درآوردند.

«غازی فیصل» نماینده پارلمانی استان الانبار گفت: حوادث و شرایط استان الانبار و رنج‌هایی که ساکنان این استان از گروه داعش می‌برند ضرورت دخالت سریع مراجع دینی، دولت و رهبران کشورهای عربی را برای نجات این استان و حمایت از عشایر البونمر که با وجود کمبود سلاح و مواد غذایی و دارویی همچنان علیه داعش می‌جنگند ایجاب می‌کند.

وی ضمن هشدار درباره انتقام گیری داعش از عشیره البونمر و ساکنان الانبار خواستار ارسال سریع تجهیزات و نیروی کمکی به این استان شده بود.

انتهای پیام/ن