تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , مهر, ۱۳۹۳ | ۰۸:۵۳:۴۱
کد مطلب : 50399

درخواست احمدی‌نژاد از سیدحسن خمینی

در مورد مجلس خبرگان تحلیلی ارائه داده است و ضمن آن تحلیل لزوم جوان گرایی را در این مجلس بیان کرده و گفته است: اگر این جوان گرایی توسط افرادی مثل شما انجام شود خیلی عالی است.

سایت جهان نوشت: احمدی نژاد به همراه بقایی با حجت الاسلام سیدحسن خمینی دیدار کرده است. نقل شده است که وی خطاب به حجت الاسلام سیدحسن خمینی گفته است: شما به آقای ترکان در مورد مناطق آزاد تذکری بدهید که این قدر به آقای بقایی تهمت نزند و علیه تیم دولت قبل دروغ پراکنی نکند. این حرف ها صحت ندارد و من به شما اطمینان می دهم که آقای بقایی هیچ کاری نکرده است.

احمدی نژاد در مورد بابک زنجانی گلایه کرده و گفته است: رسانه های دولت و اصلاح طلبان خیلی روی بابک زنجانی مانور می دهند و این در حالی است که این موضوع هیچ ارتباطی به دولت ما احمدی نژاد ندارد.

وی همچنین در مورد دانشگاه ایرانیان گفته است: من از شما خواهش می کنم که جلوی این بی قانونی را بگیرید و پادرمیانی کنید که این اجحاف را در حق ما نکنند و بگذارند دانشگاه ما فعالیت کند.

در این دیدار احمدی نژاد در مورد مجلس خبرگان تحلیلی ارائه داده است و ضمن آن تحلیل لزوم جوان گرایی را در این مجلس بیان کرده و گفته است: اگر این جوان گرایی توسط افرادی مثل شما انجام شود خیلی عالی است.