تاریخ انتشار خبر: ۹ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۸:۱۴
کد مطلب : 34431
در حاشیه دیدار خانواده‌های معظم «شهیدان هفتم تیر » با رهبر معظم انقلاب:

درخواست جالب یک پزشک جانباز دزفولی از امام خامنه ای (مدظله)

در حاشیه دیدار خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با رهبر معظم انقلاب در روز هفتم تیر، جانبازان حاضر در دیدار نیز با ایشان دیدار و گفتگو کردند و مورد تفقدشان قرار گرفتند.

 

به گزارش رهیاب نیوز دکتر مرتضی شکوهنده (پزشک جانباز قطع دوپا) که از یادگاران جانباز هشت سال ایستادگی و مقاومت شهری مردم قهرمان دزفول است دیروز و در آستانه ماه مبارک رمضان طی دیداری که به همراه تنی چند از جانبازان دفاع مقدس با رهبرمعظم انقلاب داشتند و مورد تفقد ایشان قرار گرفتند از فرصت استفاده کرده و ضمن رساندن سلام مردم شریف دزفول به محضر امام امت، از معظم له درخواست دیدار عمومی مردم دزفول با ایشان در چهارم خرداد سال آینده را مطرح کرده اند، کاری که شاید اگر هر کس دیگری در چنین موقعیتی قرار بگیرد همه کس و همه چیز را فراموش کرده و غرق حال و هوای زیارت یار باشد و این نکته ای ویژه است که نشان از غیرت و حمیت آقای شکوهنده و دلسوزی ایشان برای مردم زادگاهش دارد.

شایان ذکر است که دکتر شکوهنده هم اکنون در مجموعه معاونت درمان بنیادجانبازان کشور مشغول به خدمت در بخش تخصصی جانبازان شیمیایی می باشد.

دزفول امروز  اقدام شایسته این برادر جانباز را قابل تقدیر دانسته و برای ایشان عمری طولانی همراه با عزت از درگاه ایزد منان آرزو دارد، ضمن اینکه به مسئولین محترم مقیم و غیر مقیم دزفول پیشنهاد میشود که پیرو این حرکت هوشمندانه آقای شکوهنده، موضوع را به جد تحت پیگیری تاحصول نتیجه قرار دهند.

.

resized 632248 674 196x300 درخواست یک پزشک جانباز دزفولی از امام خامنه ای (مدظله)resized 632239 603 195x300 درخواست یک پزشک جانباز دزفولی از امام خامنه ای (مدظله)