تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۰:۰۹
کد مطلب : 117076

دروغ‌پرداز مشهور هولوکاست مُرد +عکس

الی ویزل جنایتکار صهیونیست ضد فلسطینی و شاهد دروغین هولوکاست مُرد.

 «الی ویزل» دروغ‌پرداز مشهور هولوکاست و جنایت‌کار جنگی صهیونیست در سن ۸۷ سالگی هلاک شد.

به گزارش فارس، ویزل که علاوه بر دروغ پردازی‌های آشکار درباره هولوکاست، سابقه حضور در سازمان‌های جنایتکار اسرائیلی و آغشته بودن دستش به خون فلسطینیان را نیز در کارنامه دارد، امروز (یکشنبه) به دلیل کهولت سن مُرد.

این نویسنده صهیونیست که به «شاهد دروغین همیشگی هولوکاست» مشهور است تا پیش از مرگ رئیس سازمان دیده‌بان رژیم صهیونیستی بود که در جریان جنگ ۲۲ روزه علیه نواره غزه، بشدت مانع ارسال کمک‌های بیشردوستانه به این منطقه شد.

ویزل در سال ۲۰۱۴ با دفاع بی‌شرمانه از کشتار دوباره مردم مظلوم غزه مدعی شد اسرائیل نه با فلسطینی‌ها بلکه با بربرها می‌جنگد. او از دنیا خواسته بود تا با حمایت از اسرائیل به پایان دادن به غزه کمک کنند و کودکان فلسطین بیش از این قربانی حماس نشوند!

 دروغ‌پرداز مشهور هولوکاست مُرد +عکس

وی در جوانی عضو سازمان تروریستی «ایرگون» بود. این سازمان مسئول حمله جنایت‌بار و وحشیانه سال ۱۹۴۸ به روستای «دیر یاسین» و به شهادت رساندن حدود ۶۰۰ نفر از اهالی این روستا بود.

این سازمان در زمان اختلافات بریتانیا با صهیونیست‌های تندرو در سال ۱۹۴۶ حتی به انگلیسی‌ها نیز رحم نکرده و مسئولان آنها را ترور می‌کرد. «ایرگون» از سوی بیشتر کشورها تروریستی شناخته می‌شود.

ویزل نه تنها دشمن فلسطین بلکه دشمن تمام اسلام، مسلمانان و ملت‌های مظلوم منطقه بود، آنگاه که با دفاع از حمله ددمنشانه غرب به عراق دفاع کرده و آن را نه تنها ضروری بلکه وظیفه اخلاقی توصیف کرده بود.

دشمنی او با ایران نیز آشکار بود. وی طی یادداشتی با اشاره به دستور «هامان» وزیر خشایارشاه برای مقابله با یهودیان تاکید کرده بود که ایران مدرن کنونی نیز خواهان نابودی تمام یهودیان و صهیونیست‌ها است.

الی ویزل در جریان مذاکرات هسته‌ای مدعی شده بود از دستیابی ایران به سلاح اتمی جلوگیری کنید. وی زمانی که «محمود احمدی‌نژاد» رئیس جمهور پیشین ایران برای سخنرانی در اجلاس دوربان۲ به ژنو سفر کرده بود، جمعی از معترضان را در خارج از سالن جمع کرده و علیه او شعار دادند.

دروغ‌پرداز مشهور هولوکاست مُرد +عکس