تاریخ انتشار خبر: ۷ , تیر, ۱۳۹۴ | ۱۷:۲۵:۱۳
کد مطلب : 97531
عضو مجلس خبرگان رهبری :

درگیری بین شیعه و سنی مطلوب صهیونیست هاست/داعش نتیجه جنون لجام گسیخته حاکمان عربستان است

آیت الله محسن حیدری اظهار داشت:این حرکات وحشیانه ای که توسط داعش انجام می شود نتیجه جنون لجام گسیخته حاکمان عربستان سعودی است.

آیت الله محسن حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری  با محکومیت حمله تروریستی به نمازگزاران شیعه در کویت اظهار داشت:این حرکات وحشیانه ای که توسط داعش انجام می شود نتیجه جنون لجام گسیخته حاکمان عربستان سعودی است.

وی ادامه داد:سعودی ها فکر می کنند با این کارها، ترس و وحشت در بین شیعیان ایجاد می کنند و آنها را وادار می کنند تا به ذلت و سلطه سلفی گری تن دهند.
آیت الله محسن حیدری گفت:داعش، سر در آخور صهیونیست ها دارند مصالح صهیونیست ها با به جان هم انداختن مسلمانان تامین می شود.
وی ادامه داد:این گروهک های به جای اینکه به سمت مبارزه با دشمن اصلی اسلام یعنی صهیونیست ها بروند به صورت انحرافی به جان مسلمان افتاده اند تا اسرائیلی ها خواب خوشی داشته باشند.
عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد:سعودی ها با این عملیات های تروریستی در محله ها و مساجد شیعیان می خواهند کاری کنند تا شیعیان هم مقابله به مثل کنند و مسجد سنی ها را منفجر می کنند این کمال مطلوب برای صهیونیست هاست تا شیعیان و سنی ها را به جان هم بیندازد.