تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۰:۳۴
کد مطلب : 56917

درگیری در حاشیه بازی نفت و پرسپولیس

میان دو هوادار درگیری شدید فیزیکی رخ داد که این قائله خیلی زود تمام شد.

عصر آبادان ؛  در حالی که دیدار تیم‌های نفت تهران و پرسپولیس در نیمه دوم در حال پیگیری بود میان هواداران تیم فوتبال نفت تهران درگیری شدیدی به وجود آمد. در این صحنه چند هوادار نفت تهران با یکدیگر به درگیری فیزیکی پرداختند به طوری که پای نیروی انتظامی هم به میدان آمد و خیلی سریع این افراد را از یکدیگر دور کرد. شدت این درگیری به حدی بود که برای لحظاتی نیمکت‌نشینان و بازیکنان دو تیم هم محو تماشای این درگیری شده‌ بودند.

* قبل از تعویض میثم حسینی، حمید درخشان به شدت از عملکرد بازیکن تیمش ناراحت بود و با عصبانیت از امامی‌فر مربی پرسپولیس خواست که هرچه سریع‌تر علی عسگر وارد زمین شود و میثم حسینی از بازی بیرون بیاید.

* هواداران پرسپولیس دراین بازی در چند صحنه به داور بازی فحاشی کردند.

* در میان ۲۰۰ هوادار تیم نفت حدود ۱۰۰ نفر با پرچم‌های آبی در ورزشگاه حضور داشتند.

* هواداران پرسپولیس به عملکرد هادی نوروزی کاپیتان این تیم به شدت معترض بودند و از درخشان خواستند تا او را تعویض کند.

* علیرضا منصوریان بعد از گل نفت برای هواداران استقلالی که در ورزشگاه حضور داشتند دست تکان داد.

* بعد از گل عباس‌زاده میثم حسینی از همه بیشتر از این بازیکن تشکر کرد که دروازه نفت را باز کرده است.

* در لحظاتی که هواداران پرسپولیس علیه داور بازی شعار می‌دادند چند نفر از ماموران نیروی انتظامی ورزشگاه با دوربین فیلمبرداری از هواداران این تیم فیلمبرداری کردند.

* محمد نوری کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که در این بازی از روی سکوها بازی را تماشا می‌کرد همراه با پسرکوچکش به ورزشگاه آمده بود.

* محمد عباس‌زاده بازیکن تعویضی پرسپولیس که لحظاتی پس از ورود به این تیم دروازه نفت را باز کرد پس از چند بازی غیبت امروز برای تیمش بازی کرد.

منبع: فارس