تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۵:۴۹:۳۷
کد مطلب : 53873

درگیری لفظی وزیر ورزش با یکی از نمایندگان در مجلس+جزئیات

وزیر ورزش روز سه‌شنبه با حضور در مجلس با نماینده ایلام درگیری لفظی پیدا کرد.

درگیری لفظی وزیر ورزش با یکی از نمایندگان در مجلس+جزئیات

به گزارش  عصر آبادان؛ محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان مجلس اخیرا به مجلس شورای اسلامی رفت، اما در این بین شایعاتی مبنی بر برخی درگیری‌ها لفظی بین وزیر و یکی از نمایندگان شنیده شد که واقعیت داشت.

احمد شوهانی در گفت‌وگو با خبرنگار دانا، در این باره گفت: تذکراتی از برخی از نمایندگان مجلس درباره فساد در ورزش، دخالت‌هایی که از سوی برخی در امور فدراسیون‌ها می‌شود و بحث شکایت از دایی و همچنین به زندان رفتن مایلی‌کهن وجود داشت.

وی ادامه داد: من به وزیر گفتم من هم سوالاتی دارم و در صورتی که جواب‌ها قانع‌کننده باشد لازم نیست در مجلس مطرح شود، اما وی به شدت ناراحت و عصبانی شد و گفت شما به من فحش داده‌اید. من از این حرف وزیر ناراحت شدم و گفتم شما وزیر این کشور هستید و نباید هر حرفی که به شما می‌زنند باور کنید. مشکل من با عملکرد شماست نه با شخص شما.

این نماینده مجلس درباره اینکه درگیری فیزیکی هم داشتید یا خیر، گفت: خیر او فقط به شدت ناراحت و عصبانی بود. وزیر ورزش از نظر عملکرد ضعیف است، هر کسی بخواهد برای استیضاح از وزیر امضا جمع کند من حاضرم امضا کنم.

شوهانی همچنین درباره اینکه ممکن است وزارت اجازه حضور هاشمی را در انتخابات فدراسیون تیراندازی ندهد، عنوان کرد: دخالت وزارت در فدراسیون‌ها زیاد شده است. وزارت نباید دخالت کند. هاشمی یا هر نامزد دیگری باید در شرایط عادلانه کار کنند.