تاریخ انتشار خبر: ۹ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۲:۵۴:۵۹
کد مطلب : 84031
مناقشه بر سر یک اسم :

دریس: آقای شهردار چرا نام خودتان را پای تندیس شهید یاسینی زدید؟ / شیرازی: خودم مات و مبهوت ماندم،کار نیروی هوایی بود!

عصر آبادان: عضو شورای شهر آبادان با شیرازی شهردار این شهر در حضور وی از درج نام وی پای تندیس شهید یاسینی انتقاد کرد.

به گزارش عصر آبادان ، حواشی مربوط به شورای شهر و شهرداری آبادان انگار تمامی ندارد.یسری دریس که این مدتی است از سرسخت ترین منتقدان شیرازی در بین اعضای شورای شهر محسوب می شود از اینکه نام شهردار پای تندیس شهید یاسینی حک شد انتقاد کرد و در حضور وی خواستار توضیح در این باره شد.

وی با طرح سوالی از شهردار آبادان اظهار داشت: دیروز رونمایی از تندیس شهید یاسینی صورت گرفت و مشاهده شد زیر تندیس جمله ” اهدایی از جناب دکتر محمودرضاشیرازی” حک شده است. از شما می خواهیم راجع به این موضوع توضیح دهید.

شیرازی هم به سوال دریس اینگونه پاسخ داد: همانطور که عزیزان شاهد بودند حتی مجری گری برنامه را هم نیروی هوایی انجام داد. یعنی اجازه ندادند حتی مجری که ما از صدا و سیما دعوت کرده بودیم مجری گری کند و خواستند که خودشان کار را انجام بدهند.

شهردار آبادان در ادامه گفت: هواپیما و تندیس شهید یاسینی با هزینه مصوب شورای شهر و نیروی هوایی ساخته شد و لوح تقدیری که اهداء کردند توسط خود نیروی هوایی اهداء شد. لوح و سنگ نوشته ای که رونمایی شد توسط نیروی هوایی در تهران تهیه شد. آمد و توسط پیمانکار منطقه ۲ نصب شد و تا دیروز که پرده را کشیدند من مات و مبهوت ماندم که چرا اینجوری نوشتند. کی به خودش می گوید دکتر ؟

وی افزود: خوشبختانه درونش دیدم که شورای چهارم قید شده است و دیگر صحبتی نکردم.

شیرازی این را هم اضافه کرد : هیچکدام از وسائلی که در میدان نصب شد را ما در آن دخالتی نداشتیم ، فرصت اینکه لوح را پیش از رونمایی بخوانم نداشتم ، البته بعد به متولیان این مراسم گله کردم.

یسری دریس اما از جواب شیرازی قانع نشد و انتقاد خود را تکرار و خاطرنشان کرد: ما کار به نیروی هوایی نداریم ، شهرداری ۳۰۰ میلیون به گفته شما هزینه کرده و درستش این بود که جمله ” اهدایی شهرداری آبادان و شورای چهارم”  نوشته بشود.

این عضو شورای شهر تصریح کرد: این لوح باید اصلاح شود.

 1. ساسان گفت:

  عجب دور و زمونه ای شده مگه میشه ندونی اقای شهردار ؟

 2. متعجب گفت:

  آقای شهردار مگه میشه خبر نداشته باشی؟
  اگر هم که خبر نداشتی پس یعنی نظارت بر زیرمجموعه ت وجود نداره از طرف شما …..
  واقعا که

 3. صالحی مجد گفت:

  بله دیگه تمام مشکل شهر آبادان و شهروندان همین کلمه شیرازی پای تندیس شهید یاسینی است! واقعا برای این عضو شورا متاسسسسسسسسفم!
  شما برو فکری به حال خودت کن