تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۷:۰۱:۴۵
کد مطلب : 64672
رئیس شورای شهر آبادان:

در اندیشه تعامل هستیم نه تقابل/ نباید تصدی‌گری رخ دهد

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: با سازمان‌ها و ارگان‌ها در اندیشه تعامل سازنده هستیم و در فکر تقابل به سر نمی‌بریم.

 

به گزارش  عصر آبادان، حمید حنظل عیدانی پیش از ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از ۲۰ دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس شهرداری آبادان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته وحدت، اظهار کرد: نیاز است بین ارگان‌ها در شهر آبادان، همگرایی، انسجام و همدلی نزدیک‌تری ایجاد شود.
وی ادامه داد: فرماندار، ائمه جمعه، شورای شهر و شهرداری آبادان و سایر دستگاه اگر بخواهند خدمات ارزشمندی به شهر بدهند باید با یکدیگر تعامل سازنده داشته باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر آبادان تصریح کرد: از آنجایی که منطقه آزاد اروند یک ارگان سرمایه‌گذاری در سطح بین‌المللی محسوب می‌شود، باید با ارگان‌ها و سازمان‌های شهر آبادان در جهت سازندگی هر چه بهتر تعامل برقرار کند.
عیدانی تاکید کرد: فرصت‌های پیش آمده می‌تواند یک نعمت باشد به شرطی که کمک کند به دستگاه‌های اجرایی اما نباید در این بین تصدی‌گری رخ دهد.
وی افزود: با توجه بیشتر و برنامه‌ریزی‌هایی که از دید یک مدیر محقق می‌شود، باید نیازها و اولویت‌های نیاز یک شهر مد نظر قرار گیرد.
رئیس شورای اسلامی شهر آبادان در خصوص عملکرد اخیر منطقه آزاد و رویکرد مثبت این سازمان به خدمات شهری عنوان کرد: در نشست‌های مختلف از رویکرد مثبت منطقه آزاد در خصوص خدماتی که به شهرهای آبادان و خرمشهر می‌رساند صحبت است و این اخبار خوش نیز را با اعلام توافق شهرداری با این سازمان در خصوص افزایش ۹۰ هکتاری فضای سبز شهر آبادان تکمیل می‌کنم.

عیدانی اشاره کرد: البته اگر بنا بر ایجاد فضای سبز باشد، باید فضایی در اختیار شهروندان قرار گیرد که نتایج فرهنگی خوبی را نیز در پیش داشته باشد و مورد استفاده نیز قرار گیرد.

وی در پایان یادآور شد: طبق توافقی که با منطقه آزاد در خصوص این فضاهای سبز به انجام رسیده در تعامل سازنده با یکدیگر هستیم و در اندیشه تقابل با یکدیگر و سازمان‌های دیگر نیستیم.

منبع: فارس